Zobrazit kategorie zájezdů»

Adventní Budapešť


Adventní Budapešť
02.12. 2023
Doprava: autobus
Destinace: Maďarsko
Cena: 1 300 Kč

POSLEDNÍ 2 VOLNÉ  MÍSTA - sleva last minute, nyní  1000 Kč/os

Adventní trhy v Budapešti jsou výjimečné v tom, že zde naleznete zejména klasické lidové a řemeslné výrobky. Výlet je vhodný pro všechny, kteří si chtějí vychutnat kouzlo nádherné předvánoční Budapešti a strávit čas procházkou po městě s naším průvodcem, projdeme postupně  Budín – Hradní vrch, upravené prostranství sochy Svobody s výhledem na Budapešť, Matyášův chrám, tržnici – zde je možnost nákupu tradičních maďarských specialit. Můžete se občerstvit teplými nápoji jako je svařák nebo horká medovina a ochutnat budapešťské perníčky, langoše i jiné maďarské speciality.  Sváteční odpoledne a podvečer strávíme na vánočním jarmarku u chrámu sv. Štěpána a na náměstí Vörösmart. Bude dostatek času pro individuální volno, nákupy a posezení v kavárně nebo na večeři. Odjezd po 4.00 hodině ráno, příjezd domů do 24 hodiny.

       

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autokarem s klimatizací, videem a možností občerstvení v Kč, služby místního průvodce v Budapešti, technického průvodce po dobu dopravy, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů.

 

Odjezd z: Uh.Brodu, Uherského Hradiště, Kunovic,  Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonína, Břeclavi.  Časy budou upřesněny týden před odjezdem.

Přihlášky a informace: prodejna@donamo.cz, CA DONAMO