Zobrazit kategorie zájezdů»

O firmě

CK DONAMO založil v říjnu 1990 její majitel  Ing. Stanislav Mikula jako specializovanou cestovní firmu na pobyty na Moravě (DOvolená NA MOravě).

Porevoluční hlad po zájezdech a poznávání byl ovšem příčinou, že během roku 1991 většina pořádaných zájezdů  CK DONAMO směřovala do celé Evropy a ve své 34-té sezóně již poskytuje CK DONAMO komplexní služby cestovního ruchu a to do celého světa. Zároveň se zabývá i nadále aktivním cestovním ruchem pro zájemce o návštěvu Moravy, především Slovácka.

Mezi služby CK DONAMO patří: zájezdy do celého světa, poradenství v cestovním  ruchu, cesty za exotikou, služební cesty, eurovíkendy, incentiva, team bulding, vzdělávací kursy, kongresy a semináře, lyžařské pobyty, cyklozájezdy, plavby na jachtě, pobyty s golfem, rafting a vodní turistika, cestovní pojištění od pojišťovny UNION.

Naše  firma CK DONAMO se zabývá: provizním prodejem zájezdů od osvědčených touroperátorů, především  EXIM, ČEDOK, NEV-DAMA, Fischer, TRAVEL 2002, EKO BRNO, Valaška, BONTON, Vsacantour a dalších  cestovních kanceláří.  Kromě provizního prodeje se  zabýváme  zajišťováním pobytů v České republice a na Slovensku.