Zobrazit kategorie zájezdů»

CYKLOZÁJEZDY, AKCE NA ZAKÁZKU, BESEDY

Zveme Vás na cestovatelskou besedu s fotografem Jiřím Kolbabou na téma Norsko - oslava přírody, která se uskuteční dne 8. 12. 2020 v Kině Hvězda v Uherském Hradišti.

Cena: 170 Kč

Opět jedinečná možnost absolvovat jednodenní kurs fotografování s cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který si ve svém nabitém programu našel čas pro své příznivce a rád se s nimi setká při své škole fotografování. Místem konání akce budou Buchlovice - Hotel Buchlovice a zámecký park.

Cena: 2 600 Kč

NYNÍ SE SLEVOU 500,- Kč. Severní břeh Balatonu, kde máme ubytování, uspokojí jak milovníky kol, tak i dobrého jídla a samozřejmě i ohnivého maďarského vína. Pokud vám někdo bude prezentovat Maďarsko jako nezajímavou placku, opak je pravdou!  Ubytování v Badacsony na severním břehu Balatonu nám umožní výlety do nejatraktivnějších míst u tohoto středoevropského moře, odtud se budeme hvězdicovitě vydávat na naše vyjížďky.

Cena: 3 000 Kč

POBYTY NA VLASTNÍ DOPRAVU* *Termíny jaro - podzim 2021

Cena: 1 650 Kč

Úžasný kout Česka, který má i cykloturistům co nabídnout. Region nabízí svým obyvatelům i návštěvníkům nesčetné krásy.

Cena: 8 190 Kč

Pohodová cyklistika krajem vinic, historických měst (Trevír, Cochem) a překrásných lázeňských městeček s hrázděnými domy. 3 noci / 6 dní.

Cena: 7 990 Kč

 Na kole po atraktivních místech Plzeňska a Rokycanska bývalý vojenský prostor Brdy – hit posledních sezón

Cena: 3 400 Kč

Pohodová cykloturistika největší jezerní oblastí s křišťálově čistou vodou a po krásných cyklostezkách kolem polského Baltu s podporou autobusu. Možnost koupání! 6 nocí / 9 dní

Cena: 11 390 Kč

Pohodová cyklistika kolem jedinečného stepního jezera na pomezí rakousko - maďarských hranic. Cyklistika je vhodná i pro rodiny s dětmi a nenáročné cykloturisty. Ráj pro fotografy fauny a flóry, oblast je chráněna dvěma národními parky a zapsána v Seznamu světového dědictví UNESCO.

Cena: 3 900 Kč

Severní břeh Balatonu, kde máme ubytování, uspokojí jak milovníky kol, tak i dobrého jídla a samozřejmě i ohnivého maďarského vína. Pokud vám někdo bude prezentovat Maďarsko jako nezajímavou placku, opak je pravdou!  Ubytování v Badacsony na severním břehu Balatonu nám umožní výlety do nejatraktivnějších míst u tohoto středoevropského moře, odtud se budeme hvězdicovitě vydávat na naše vyjížďky.

Cena: 4 100 Kč