Zobrazit kategorie zájezdů»

Rychlebské hory - doobsazení pro ženu


Rychlebské hory - doobsazení pro ženu
27.7. - 02.8. 2019
Doprava: autobusem
Destinace: Česká republika
Cena: 6 000 Kč

Last minute - jedno volné místo pro ženu na pobytově poznávací zájezd do Rychlebských hor v termínu 27. 7. - 2.8.2019. Ubytování v chatce s polopenzí. Odjezd z Uherského Hradiště. Slevněná cena 6 000,- Kč.

Rychlebské hory jsou jedny z nejkrásnějších koutů naší země, v srdci čisté a nedotčené přírody, kde najdete posvátné ticho na lesních pěšinách, vzduch čistý a vodu křišťálovou, historii dávných časů a lidi dobré, kteří v naprosté většině vždy pomohou...

UBYTOVÁNÍ: Ekocentrum Rychleby disponuje ubytovacími kapacitami v rozsahu 10 dvoulůžkových a 9 čtyřlůžkových moderních pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC a koupelna se sprchovým koutem) a vlastním balkónem. V pokoji je k dispozici wifi připojení. Na pokojích není TV.

Další ubytování je v 50 m vzdáleném Kempu Červenka. Zde budeme využívat dvě až tři samostatné chaty až pro 6 osob, námi obsazené pouze 4 osobami ve dvou 2 lůžkových ložnicích. Chatky jsou vybaveny nábytkem a základním vybavením v kuchyňském prostoru a sociálním zařízením. Součástí areálu je venkovní koupaliště.

DOPRAVA: zájezdový autobus BOVA s řidičem panem Herůdkem