Zobrazit kategorie zájezdů»

Apartmán U Zeleného stromu Uherské Hradiště


Apartmán U Zeleného stromu Uherské Hradiště
01.4. - 31.10. 2022
Doprava: vlastní
Destinace: Česká republika
Cena: 800 Kč

Rodinný dům, jehož součástí je apartmán, stojí na vlastním oploceném pozemku. Dům se dělí na dvě části, v suterénu je apartmán a zbytek domu obývá majitel. Apartmán má vlastní vchod a skládá se ze společenské místnosti, pokoje, kuchyně s koupelnou a samostatné toalety. Okolo celého domu je zahrada, návštěvníkům je k dispozici posezení pod pergolou, kde můžou v letních měsících i grilovat. V případě zájmu je možno pro děti v zahradě postavit stan (k dispozici u majitele). V zahradě se nachází ovocné stromy, v období měsíců květen a červen mají návštěvníci možnost samosběru třešní. Součástí zahrady je i malé jezírko a majitel rovněž chová drobná domácí zvířata (kočky, králíky a slepice).

Parkování: ve vjezdu domu (1 místo)

Internet: ANO

Úschovna kol: ANO

Bezbariérový objekt

Zajišťujeme vypůjčení kol od 200/den a aut od 450/den

Pro cestu do okolí a nákupy zapůjčujeme vlastní kola, 1/2 dne 50 Kč, celý den 100 Kč

CENÍK

1 os./noc     800,-

2 os./noc   1200,-

3 os./noc   1500,-

PŘÍPLATKY

SNÍDANĚ       150,- Kč/os./noc

 

Popis lokality

Město Uherské Hradiště se nachází v místě, které je součástí nížiny Dolnomoravského úvalu, ohraničeného pohořím Karpaty (na západě Chřiby, na jihovýchodě Bílé Karpaty, na severovýchodě Vizovická vrchovina) a povodím řeky Moravy s přítokem Olšavy. Mezi nejvýznamnější památky města patří komplex jezuitských budov s kostelem sv. Františka Xaverského, mariánský morový sloup, františkánský klášter s kostelem Zvěstování Panny Marie, lékárna U Zlaté koruny, hotel Slunce (jediná dochovaná renesanční budova ve městě), Matyášova brána a Stará radnice. Místo je oblíbeným výchozím bodem k turistickým a cyklistickým výletům tohoto východního cípu jižní Moravy.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1,30 km
Nejbližší obchod s potravinami: 1,30 km
Nejbližší lyžování: 24,00 km
Nejbližší koupání: 1,50 km

Koupání
Uherské Hradiště - aquapark (1,5 km), Modrá - biotop (8 km), Ostrožská Nová Ves - přírodní koupání (10 km), Hluk - koupaliště (13 km), Vlčnov - koupaliště (17 km), Uherský Brod - aquapark (20 km)

Lyžování
Stupava - lyžařský areál, restaurace, půjčovna lyžařského vybavení, servis (22 km)

Výlety
Uherské Hradiště - komplex jezuitských budov s kostelem sv. Františka Xaverského, mariánský morový sloup, františkánský klášter s kostelem Zvěstování Panny Marie, lékárna U Zlaté koruny, hotel Slunce (jediná dochovaná renesanční budova ve městě), Matyášova brána, Stará radnice, Buchlovice - zámek, zámecké zahrady, Muzeum v podhradí, Buchlov - hrad, Modrá - Archeo-skanzen, Živá voda, Velehrad - poutní místo, CHKO Chřiby

Rybaření
Morava - řeka (300 m), Ostrožská Nová Ves - jezera (10 km), Buchlovice - Smraďavka - přehrada (15 km)

Sportoviště
Uherské Hradiště - tenisové kurty u Moravy, Sportovní areál - sportovní hala, volejbalové hřiště, více účelové hřiště, skatepark atd., zimní stadion

Recenze:

3.-11.9.2017 rodina Krátkých z Plzně

Slovácko - kraj přátelský, krásný a cyklisticky zaslíbený. Lidé sympatičtí, hostitel ve všech směrech super. Rádi se sem budeme vracet! Za vše moc dík.

 

26.7.2020 Donald Z. a Nela L. Přikrylovi, Colorado USA

Moc pěkný večer s opékáním špekáčků a krásná noc na zahradě ve stanu.  Ráno nás překvapil majitel vynikající snídaní ze své farmy. Dcera si užila všech zvířátek na zahradě, zvláště králíků. Určitě přijedeme zase.

 

7.7 - 9.7.2022 Wolfgang Denzer a Johannes Martin, Oedheim Německo

Sehr freundlicher Besitzer. Wir wollen Pension wieder besuchen.

 

18.9.2021 Mlčákovi z Ostravy

Hezká dovolená, spousta cyklistických zážitků v krásné přírodě. Děkujeme za příjemný večer ve sklípku.

 

1.-5.6.2022 rodina Kladivova z Nového Jičína

Moc děkujeme za krásnou dovolenou, cítili jsme se tu jako doma. Velmi příjemný a ochotný pan majitel připravený splnit jakékoliv přání. Pěkné okolí, skvělé cyklostezky, za tu krátkou dobu našeho pobytu jsme navštívili Baťův kanál, Napajedla, centrum Uherského Hradiště, KovoZOO, Luhačovice a Kunovice. Opékání špekáčků večer s panem majitelem bylo super. Výborné snídaně z domácích surovin. Syn si hezky vyhrál na zahradě s houpačkou, líbili se mu králíci, kočky i slepice. Vyzkoušel si hrabání sena i zalévání zahrady, od čehož jsme ho nemohli odtrhnout. Perfektní dovolená se vším všudy, jen by mohla být delší. Moc rádi se sem celá rodina vrátíme. Děkujeme!

 

29.6. - 3.7.2022 Silvie a Petr z Prahy

Milujeme Slovácko ♥ a tuto lásku podtrhlo skvělé domácí ubytování u fajn pana Mikuly. Děkujeme

 

12. - 20.7.2022 Pepa a Pepča Provázkovi, Pelhřimov

Je poslední noc našeho pobytu zde v Uherském Hradišti a proto můžeme rekapitulovat. Před osmi dny jsme se s téměř šestiletým synem vydali na pánskou jízdu a trochu jako sázka do loterie padla volba na Slovácko. Plánovali jsme výlety autem, pěšky a přivezli jsme i kola. Šťastnou náhodou jsme narazili na apartmán u pana Mikuly a byli jsme zde maximálně spokojeni. Pan domácí byl velmi sympatický, ochotný a nápomocný, snažil se nám maximálně vyjít vstříc a pobyt nám zpříjemnit. Syn si kromě něj oblíbil i jeho koťátko a myslím, že by se adoptoval oba. Pan Mikula se o nás staral opravdu až s neočekávanou vstřícností, za což mu moc děkujeme a věřím, že jsme se neviděli naposledy. Ať už tady na Slovácku nebo u nás na Vysočině. A co se týká výletů, tak jsme se snažili vidět a zažít maximum, ale osm dní je fakt málo, stejně jsme toho spoustu nestihli. Ale to nevadí, alespoň máme důvod se zase vrátit.

Moc se nám tady líbilo a moc jsme si to užili! Děkujeme za všechno!

 

22.7. - 25.7.2022 Radek a Milka Polákovi z Brna

Líbil se nám přístup a ochota p. Mikuly. Velice příjemné, čisté a útulné ubytování. Organizace a řád penzionu. Pan Mikula poskytuje rady a zkušenosti ohledně cyklotras, pěší turistiky i kulturních zajímavostí v okolí.

 

Srpen 2022 - Lenka, Martin a Jarda Kladivovi, Nový Jičín

Děkujeme (letos již podruhé)za krásnou dovolenou a dokonalý servis panu Mikulovi. Věříme, že jsme tu nebyli naposled.

 

22.8. 2022 - Jarošovi, Znojmo 

Byli jsme moc spokojeni a moc děkujeme za příjemný pobyt.