Zobrazit kategorie zájezdů»

Last minute pobytové zájezdy

Nabídka zimních exotických zájezdů: Bali, Dominikánská republika, Kuba, Panama, Thajsko, Zanzibar. Špičkové destinace - kvalitní hotely a služby - výborné klimatické podmínky - doprava s renomovanými leteckými společnostmi zajištěna letadly určenými pro dálkové trasy - česky mluvící delegáti na místě - atraktivní ceny.

Cena: 29 290 Kč

Relaxační pobyty, termální lázně, masáže a dobré jídlo...To vše a mnohem víc můžete zažít na dovolené v Maďarsku. Nabídka first minute na pobyty na 4 nebo 8 dní s vlastní dopravou platná do 28.2.

Cena: 4 484 Kč

Relaxační pobyty, termální lázně, masáže a dobré jídlo...To vše a mnohem víc můžete zažít na dovolené v Maďarsku. Nabídka first minute na pobyty na 4 nebo 8 dní s vlastní dopravou platná do 28.2.

Cena: 3 356 Kč

Zájezd do oblasti, která je rájem běžkařů, ale je zde i plno atraktivních sjezdařských středisek, z nichž navštívíme Harrachov a Tanvaldský Špičák. Ubytování v pěkném hotýlku s vyhlášenou kuchyní a s možností využití bazénu a relaxačního centra. Termín zájezdu je mimo sobotu, kdy bývá velké množství běžeckých tras omezeno kvůli různým akcím. Odjezd Uherské Hradiště, Zlín, Otrokovice, Hulín.

Cena: 4 870 Kč

TOP NABÍDKA. NEJLEVNĚJŠÍ HOTEL. ALL INCLUSIVE.

Cena: 35 900 Kč

3 NOCI POBYTU V HAVANĚ SE SNÍDANÍ. PROHLÍDKA HAVANY S PRŮVODCEM V ČESKÉM JAZYCE V CENĚ. MOŽNOST VÝLETU DO VIÑALES +7 NOCÍ POBYTU NA PLÁŽÍCH VARADERA S ALL INCLUSIVE. MOŽNOST VÝLETU DO GUAMÁ NA KROKODÝLÍ FARMU. ČESKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁT.

Cena: 35 800 Kč

3 NOCI POBYTU  V HAVANĚ SE SNÍDANÍ. PROHLÍDKA HAVANY S PRŮVODCEM V ČESKÉM JAZYCE. V CENĚ MOŽNOST VÝLETU DO VIÑALES + 7 NOCÍ POBYTU  NA PLÁŽÍCH VARADERA S ALL INCLUSIVE.  MOŽNOST VÝLETU DO GUAMÁ NA KROKODÝLÍ FARMU. ČESKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁT.

Cena: 35 900 Kč

10 NOCÍ POBYTU NA PLÁŽÍCH VARADERA S ALL INCLUSIVE.  MOŽNOST VÝLETU DO GUAMÁ NA KROKODÝLÍ FARMU. ČESKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁT. NAŠE NEJ... NABÍDKA - 3 MÍSTA!!!

Cena: 29 999 Kč

Vyberte si některý z našich LAST MINUTE lyžařských zájezdů do Alp v období v období od 26.1. 2019 do 2.2. 2019 a cenách již od báječných 5.490 Kč / os. na 7 nocí včetně skipasu.

Cena: 5 490 Kč

Tip na dárek k Valentýnu do Maďarska - Balatonalmádi. Ubytování v hotelu s polopenzí. V rámci pobytu wellness procedůry a masáž.

Cena: 4 190 Kč