Zobrazit kategorie zájezdů»

Na lyže do Štýrska, jarní prázdniny Zlínského kraje


Na lyže  do Štýrska, jarní prázdniny Zlínského kraje
29.2. - 07.3. 2020
Destinace: Rakousko
Cena: 3 870 Kč

Lyžovačka ve Štýrsku  -  KREISCHBERG

Lyžařský pobyt ve štýrském lyžařském areálu Kreischberg  s ubytováním v St.Lorenzen, což je nejbližší obec u lyžařského centra. Lyžařský areál umožňuje lyžování až z nadmořské výšky 2118 m a patří k nejrychleji se rozvíjejícím ve Štýrsku. V roce 2013 přibyla další nová kabinková lanovka. V areálu je 46 km sjezdovek a 14 vleků. Skipas platí i v sousedním lyžařském středisku Lachtal, o střediscích a skipasech více na www.kreischberg.at.

Ubytování v Pensionu Mayer *** , který leží 250 m od  lanovek. Můžete si vybrat ze čtyř apartmánů s oddělenými dvoulůžkovými ložnicemi a nebo ze 3 komfortních dvoulůžkových pokojů s bohatou snídaní formou bufetu. Pension se nachází v centru St.Lorenzen, v okolí jsou restaurace, informační centrum, půjčovna lyží.   Volný termín jarních prázdnin Zlínského kraje 29.2. - 3.3. nebo 3.3. - 7.3., nebo celý týden 29.2. - 7.3.. Další termíny na vyžádání.

Apartmány jsou komfortně vybaveny včetně vybavené kuchyně, viz přiložené schéma. V domě je sauna, stolní fotbal, na přání dovážka pečiva. Dvoulůžkové pokoje jsou s balkónem, sprchou a WC (vysoušeč vlasů), kabelová TV a rádiobudík. Majitelé jsou provozovatelé lyžařské školy www.schischule-kreischberg.at. Lyžování od začátku prosince až do konce dubna.

     

Nabídka je pro zájemce, kteří hledají středně velké lyžařské středisko se špičkovými službami. Kreischberg je v přijatelné vzdálenosti z ČR od 400 do 550 km, již první den můžete lyžovat. Ubytování začíná první den od 15 hodin, ukončení poslední den do 10 hodin.

 

Ubytování se snídani v pokoji s balkónem, sprchou a WC. V ceně každodenní úklid pokoje.

           

Pobytová taxa: 40,- Kč/os./den platí osoby starší 15ti let.

Cena zahrnuje: konečný úklid, ložní prádlo, ručníky a elektriku. Pro pobyty na 3-4 noci přirážka 10% - zahrnuta v ceně.

      

 

     Ing. Stanislav Mikula, Sokolovská 351, 686 01 Uherské Hradiště,

     Tel.: 606 445 791, prodejna@donamo.cz, www.donamo.cz