Zobrazit kategorie zájezdů»

Hurghada - Hotel Hurghada Long Beach ****


Hurghada - Hotel Hurghada Long Beach ****
14.4. - 21.4. 2019
Doprava: letecky Praha
Destinace: Egypt
Cena: 19 279 Kč

Výhody nabídky

  • vysoká kvalita služeb
  • přímo u dlouhé písčito-oblázkové pláže
  • vhodný pro náročné klienty vyhledávající klidnou atmosféru

Poloha
Stylový hotelový komplex několika dvoupodlažních budov (ex Hilton Long Beach) se nachází u pěkné pláže, cca 14 km od letiště a cca 19 km od Hurghady.

Pláž
Přímo u hotelu se nachází písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody, korálový útes a molo (doporučujeme obuv do vody), lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení
Prostorná vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaurace à la carte (není v all inclusive) a několika barů, butik, obchod s dárkovými předměty, konferenční místnost; za poplatek WiFi, kadeřnictví. 5 bazénů (1 v zimě vyhřívaný), 2 dětské bazény; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Ubytování
Standardní pokoje s možností až 2 přistýlek se nacházejí ve vilové části komplexu za hlavní budovou (dále od pláže) a jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, trezorem, telefonem, SAT/TV a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar. Za příplatek a na vyžádání pokoj v hlavní budově a rodinný pokoj s možností až 2 přistýlek (dvě oddělené místnosti, vybavení stejné jako standardní pokoj).

Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem.

Sport a zábava
Tenisové kurty (osvětlení za poplatek), volejbal, fitness, miniclub (4-12 let), dětské hřiště a herna, animační programy pro děti a dospělé; za poplatek squash, kulečník, vodní sporty na pláži, wellness.

Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

VS: 949