Zobrazit kategorie zájezdů»

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, EXOTIKA

Last minute na pobyty v Chorvatsku na 7 nocí, vlastní doprava. Cena od 3 990,- Kč bez stravy nebo s polopenzí.

Cena: 3 990 Kč

Dovolená s animačním programem na Pagu s plnou penzí.

Cena: 6 990 Kč

Hledáme jednotlivce, kterým nevadí sdílet pokoj s další osobou a nechtějí připlácet za jednolůžkový pokoj, na doplnění našich zájezdů.

Cena: 4 100 Kč

Skotsko bez kompromisů! V rámci tohoto zájezdu vám chceme představit nejatraktivnější místa, památky i turistické zajímavosti Skotska. Letecky z Prahy. SLEVA: Časová sleva za včastný nákup -2 500,- Kč.

Cena: 27 990 Kč

V létě 2020 Vás zveme do překrásného přírodního koutu Slovenska, na Liptov. Okouzlí Vás výhledy na malebné liptovské kopce a majestátní lesy, které patří k nejkrásnějším na Slovensku.

Cena: 7 500 Kč

Zveme Vás na mezinárodní zahradnický veletrh v Tullnu, největšího květinového a zahrádkářského veletrhu v Rakousku. Možnost odpolední prohlídky města s průvodcem.

Cena: 900 Kč

GRAND CANYON RAKOUSKA. Zájezd pro všechny věkové kategorie, dopřejte si i vašim dětem a blízkým pohodový výlet do krásné alpské přírody.  

Cena: 950 Kč

Krakov na jihu Polska je jedním z nejstarších měst a perlou národního kulturního dědictví. V minulosti byl hlavním městem a sídlem králů. Toto rozlehlé město, ležící u královny polských řek Visly, navštěvují turisté z celého světa.

Cena: 930 Kč

Velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východus poutavým českým výkladem

Cena: 36 900 Kč