Zobrazit kategorie zájezdů»

Poznávací zájezdy, Adventní zájezdy

Rej masek v pohádkovém mestě na laguně. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě.

Cena: 1 490 Kč

Koloniální architektura Havany a Trinidadu a přírodní krásy oblasti Viňales i pohoří Sierra del Escambray.

Cena: 59 490 Kč

V létě 2020 Vás zveme do překrásného přírodního koutu Slovenska, na Liptov. Okouzlí Vás výhledy na malebné liptovské kopce a majestátní lesy, které patří k nejkrásnějším na Slovensku.

Cena: 7 500 Kč

Jednodenní turistický zájezd do Rakouska s odjezdem z Uherského Hradiště a okolí. Výstup na nejvyšší horu Dolního Rakouska Schneeberg (2076 m) je možný podél kolejí zubačkové dráhy, dále středně náročnou horskou stezkou s výjezdem sedačkovou lanovkou nebo velmi náročným výstupem po Oberer Herminensteig  – to se doporučuje jen za příznivého počasí. 

Cena: 850 Kč

Skotsko bez kompromisů! V rámci tohoto zájezdu vám chceme představit nejatraktivnější místa, památky i turistické zajímavosti Skotska. Letecky z Prahy. SLEVA: Časová sleva za včastný nákup -2 500,- Kč.

Cena: 27 990 Kč

Krakov na jihu Polska je jedním z nejstarších měst a perlou národního kulturního dědictví. V minulosti byl hlavním městem a sídlem králů. Toto rozlehlé město, ležící u královny polských řek Visly, navštěvují turisté z celého světa.

Cena: 900 Kč