Zobrazit kategorie zájezdů»

Poznávací zájezdy, Adventní zájezdy

Jednodenní autobusový zájezd do Polska. Dopoledne navštívíte solný důl Wieliczka. Poté navštívíte druhé největší město v Polsku – Krakow, který je oblíbeným turistickým centrem s množstvím historických památek.

Cena: 620 Kč

Výlet do města Baden bude spojený s dopolední zastávkou ve Vídni, kde se podíváme do centra města a navštívíme vánoční trhy v parku před radnicí.

Cena: 490 Kč

Sleva za včasný nákup 50 Kč do 31.10 S MÍSTNÍ ČESKOU PRŮVODKYNÍ! Jednodenní autobusový zájezd na adventní trhy do Krakova s prohlídkou histrorického centra. Odjezdové místo z Uherského Hradiště.

Cena: 900 Kč

Zažijte oslavy nového roku ve Spojených Arabských Emirátech prostřednictvím pobytově-poznávacího zájezdu!

Cena: 39 990 Kč

Koloniální architektura Havany a Trinidadu a přírodní krásy oblasti Viňales i pohoří Sierra del Escambray.

Cena: 62 290 Kč

V létě 2020 Vás zveme do překrásného přírodního koutu Slovenska, na Liptov. Okouzlí Vás výhledy na malebné liptovské kopce a majestátní lesy, které patří k nejkrásnějším na Slovensku.

Cena: 7 500 Kč

Jednodenní turistický zájezd do Rakouska s odjezdem z Uherského Hradiště a okolí. Výstup na nejvyšší horu Dolního Rakouska Schneeberg (2076 m) je možný podél kolejí zubačkové dráhy, dále středně náročnou horskou stezkou s výjezdem sedačkovou lanovkou nebo velmi náročným výstupem po Oberer Herminensteig  – to se doporučuje jen za příznivého počasí. 

Cena: 850 Kč

Skotsko bez kompromisů! V rámci tohoto zájezdu vám chceme představit nejatraktivnější místa, památky i turistické zajímavosti Skotska. Letecky z Prahy. SLEVA: Časová sleva za včastný nákup -2 500,- Kč.

Cena: 27 990 Kč