Zobrazit kategorie zájezdů»

Lyžařské zájezdy, Jarní prázdniny

Ve Štýrsku na náhorní plošině Tauplitzalm na východním okraji masivu Dachstein se nachází lyžařský areál, který uspokojí opravdu každého lyžaře, od začátečníků až po velmi náročné sjezdaře. Výhodou je vzdálenost z České republiky (cca 500 km) a především ubytování v hotelu Berghof přímo na sjezdovce.

Cena: 0 Kč

Mölltalský ledovec je ledovec s téměř celoročním provozem. Upravené, nepřeplněné sjezdovky i freeride v prašanu je na Mölltalském ledovci nezapomenutelným zážitkem pro všechny snowboardisty a lyžaře. Ubytování v apartmánovém domě Bürse s kapacitou až 21 osob. Tento velmi pěkný a moderně zařízený apartmánový dům se 4 apartmány, se nachází přímo ve Flattachu, v klidné, slunečné zóně u lesa, uprostřed velké zahrady. Vzdálenost k nástupní stanici lanovky na ledovec je cca 8,5 km.

Cena: 700 Kč

Potom neváhejte s nákupem lyžařského pobytu se skipasem za poloviční cenu do tyrolského Kössenu v termínu: 12.1. - 20.1.2019 a 16.3. - 24.3.2019. Kössen a sousední obce Walchsee a Schwendt disponují velmi kvalitními ubytovacími kapacitami. Pro více rodin a skupiny přátel se vždy snažíme zajistit ubytování v jednom domě nebo v sousedství.

Cena: 5 520 Kč

Vyberte si některý z našich LAST MINUTE lyžařských zájezdů do Alp v období v období od 23.3. do 30.3. 2019 a cenách již od báječných 3.490 Kč / os. na 7 nocí včetně skipasu.

Cena: 3 490 Kč

Autobusový zájezd na nejznámější a nejvyhledávanější ledovec Rakouska. V ceně ubytování s polopenzí a 3,5 denní skipas. Možnost svozu z Uherského Hradiště, Zlína a Kroměříže.

Cena: 8 990 Kč