Zobrazit kategorie zájezdů»

Lyžařské zájezdy, Jarní prázdniny

NABÍDKA LAST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou.

Cena: 3 230 Kč

Ve Štýrsku na náhorní plošině Tauplitzalm na východním okraji masivu Dachstein se nachází lyžařský areál, který uspokojí opravdu každého lyžaře, od začátečníků až po velmi náročné sjezdaře. Výhodou je vzdálenost z České republiky (cca 500 km) a především ubytování v hotelu Berghof přímo na sjezdovce.

Cena: 7 685 Kč

Rodinné lyžařské středisko Annaberg v okouzlující krajině se sjezdovkami všech stupňů obtížnosti – to je tip pro prodloužený víkend i vícedenní pobyt - pouze 200 až 350 km z ČR. Převažují tratě střední obtížnosti, najdete zde 7 vleků a 12,5 km sjezdovek. Rovněž běžkaři si mohou vychutnat krásné místní životní prostředí na 20 km upravovaných běžeckých tratí. Pro labužníky možné projížďky na saních s koňským spřežením. 

Cena: 1 180 Kč

Navštivte superlyžařskou oblast z 9 skiareálů: Schladming Planai – Hochwurzen, Hauser Kaibling, Reiteralm – Fageralm, Stoderzinken, Galsterberg, Ramsau, Dachsteinský ledovec, Planeralm a Riesneralm. Lyžařské středisko Schladming je nejvíce tradiční a krásná oblast ve Štýrsku. Haus Pircher leží v oblasti, které patří mezi TOP 5 Ski oblastí v Rakousku. Dům je výchozím bodem pro mnoho lyžařských túr s blízkou zastávkou skibusu.

Cena: 1 250 Kč

Lyžařská oblast Lungau disponuje celkem 247 km sjezdovek. Dům Schitter je ideální bydlení pro pohodovou  dovolenou v oblasti Lungau. Lungau to jsou nádherné sjezdovky, pro všechny kategorie lyžařů v překrásné horské krajině jihovýchodního Salcburska. Mauterndorf je ideálním výchozím bodem pro objevování lyžařské Großeck Speiereck, Obertauern, Aineck- Katschberg a Fanningberg. 

Cena: 1 090 Kč

NABÍDKA LAST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Pobyty na 3 nebo 7 nocí.

Cena: 2 610 Kč

NABÍDKA FIRST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Pobyty na 3 noci nebo 7 nocí.

Cena: 3 380 Kč

NABÍDKA LAST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Pobyty na 3 noci nebo 7 nocí.

Cena: 2 970 Kč

NABÍDKA FIRST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Pobyty na 3 noci nebo 7 nocí.

Cena: 2 690 Kč

NABÍDKA FLAST MINUTE na lyžařské pobyty v Itálii s vlastní dopravou.

Cena: 6 750 Kč