Zobrazit kategorie zájezdů»

Last minute pobytové zájezdy

Přímý let bez přestupu. Bazén / Připojení na internet  / All inclusive / Klimatizace / Dětský koutek / Trezor / Vhodné pro rodiny s dětmi / Přímo u pláže / Vodní sporty / Potápění / Vodní skluzavky.

Cena: 13 659 Kč

NABÍDKA FIRST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Při rezervaci do 31. října platí sleva FM až 6% (4% pro nové klienty).

Cena: 3 262 Kč

Chcete prožít Vánoce jinak? Nabízíme Vám prožití vánočních svátků v exotice.

Cena: 28 980 Kč

Nabídka dvou apartmánových kapacit v oblasti Nassfeldu a Katschbergu.

Cena: 4 850 Kč

Nabídka zimního pobytu na jarní prázdniny Zlínského kraje. Ubytování pro 16 osob. Chata se nachází na území obce Pruggern, která leží v malebném údolí řeky Enns, a tvoří vstupní brána regionu Schladming - Dachstein.

Cena: 4 000 Kč

FIRST MINUTE. Přímé lety bez přestupu. All inclusive / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Dětský koutek / Fitness / Trezor / Vhodné pro rodiny s dětmi / Přímo u pláže / Potápění / Vodní skluzavky.

Cena: 14 432 Kč

FIRST MINUTE. Přímý let bez přestupu. All inclusive / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Trezor / Vhodné pro rodiny s dětmi / Přímo u pláže / Vodní sporty / Potápění.

Cena: 13 643 Kč

Přímé lety bez přestup. All inclusive / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Fitness / Trezor / Přímo u pláže / Vodní sporty / Potápění / Tenis

Cena: 14 828 Kč

FIRST MINUTE. Přímý let bez přestupu z Brna. All inclusive / Pobyt pro dítě zdarma / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Dětský koutek / Fitness / Trezor / Přímo u pláže / Vodní sporty / Potápění / Vodní skluzavky.

Cena: 14 812 Kč

FIRST MINUTE. Přímý let bez přestup. All inclusive / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Fitness / Trezor / Vhodné pro rodiny s dětmi / Přímo u pláže / Potápění / Tenis / Vodní skluzavky.

Cena: 15 982 Kč