Zobrazit kategorie zájezdů»

Spojené Arabské Emiráty Pobyt u moře v Ras Al Khaimah


Spojené Arabské Emiráty   Pobyt u moře v Ras Al Khaimah
10.10. - 01.5. 2023
Doprava: letecky
Destinace: Spojené arabské Emiráty
Cena: 34 990 Kč

Program zájezdu:

1. den: odlet z Prahy přímým letem do Dubaje, přivítání našim českým delegátem v Dubaji. Transfer do emirátu Ras Al Khaimh do hotelu Hilton Garden nebo apartmánového hotelu Mughal kde se ubytujeme a povečeříme

2. den: snídaně, volný den na koupání, možnost fakultativních výletů, večeře

3. den: po dobré snídani se vydáme na poznávání Dubaje - kosmopolitního města arabských tradic, zlata a neuvěřitelných projektů. Tento den se budeme věnovat těm nejkrásnějším a nejznámějším místům v Dubaji. Nejdříve se podíváme do staré části, do čtvrti Deira, kde navštívíme trh s kořením Spice Soukh (určitě si koupíme vanilku, šafrán a voňavý arabský čaj…) a trh se zlatem Gold Soukh. Poté se přepravíme tradičním dopravním prostředkem - dřevěnými lodičkami ABRA TAXI přes záliv zvaný „Creek“ do čtvrti Bur, kde se projdeme orientálním trhem s látkami. Poté se již od Dubajského historického muzea vydáme před polednem po tepně Sheik Zayed Road do čtvrti Jumeirah, kde nás čeká velký zážitek. Oblečeme si tradiční arabské šaty (muži Kanduru a ženy Abáju) a s výkladem zkušeného průvodce budeme moci vstoupit do mešity, kde se dozvíme spoustu zajímavostí každodenním životě muslimů, organizaci mešity a tradicích. Poté se čtvrtí nejlepších pláží Jumeirah zastavíme na fotku ikonického hotelu Burj Al Arab – plachetnice a dáme si dobrou kávu v romantickém trhu Medinat Soukh s typickou vůní kadidla a nabídkou tradičních výrobků. Trh je umístěn v areálu nejznámějších hotelů Medinat a Burj al Arab, odkud je lze také nejlépe vyfotit v zahradě, kterou protínají uměle vytvořené vodní kanály. Odpoledne se ještě zastavíme na umělém ostrově Palm Jumeirah ve tvaru Palmy, na místě The Pointe, odkud je nejkrásnější pohled na ikonický hotel Atlantis a také nový hotel Royal Atlantis. Poté navštívíme největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, kde budeme mít možnost vyjet do 124. patra nejvyšší budovy světa – Burj Khalifa. Zbude nám také chvilku času na nákupy a shlédnutí představení největší zpívající fontány přímo pod Burj Khalifou. Večer se vrátíme do našeho hotelu v Ras Al Khaimah na večeři.

4. den: snídaně, volný den na koupání, možnost fakultativních výletů, večeře

5. den: snídaně, půldenní výlet dle vlastního výběru – pohoří Jebel Jais nebo výlet na velbloudí farmu, večeře

6. den: snídaně, volný den na koupání, možnost fakultativních výletů, večeře, večerní nákupy v Manar Mall

7. den: snídaně, volný den na koupání, možnost fakultativních výletů, večeře

8. den: po snídani ještě dopolední lenošení, transfer na letiště a odlet do Prahy

Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha - Dubai - Praha včetně odbaveného zavazadla 20 kg a příručního zavazadla, 7 nocí ubytování ve zvoleném hotelu v Ras Al Khaimah s polopenzí, celodenní výlet do Dubaje s českým průvodcem, půldenní výlet v RAK dle vlastního výběru, transfery z letiště do hotelu a zpět, pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění 96,- Kč/os./den včetně pojištění storna zájezdu, připojištění COVID-19 + 87,- Kč/os./den, pobytové taxy (15,- AED/pokoj/noc), příplatek za jednolůžkový pokoj + 6.990,- Kč, vstupné do navštěvovaných objektů a dále vše, co není zahrnuto v cena zahrnuje…, spropitné průvodcům, řidičům, delegátům…

Fakultativní výlety: na místě si můžete vybrat z další široké nabídky fakultativních výletů, specializujeme se také na sportovní aktivity

HORY – treky, kurz přežití, nejrychlejší ZIP-LINE na světě, horká KOLA, MOŘE - rybaření, potápění, šnorchlování, lodní výlety, KULTURA a HISTORIE – rádi Vám sestavíme program přesně dle Vašich přání a požadavků.

Popis hotelů:

Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah **** – moderní hotel řetězce Hilton se nachází v centru hlavního města emirátu Ras Al Khaimah, hotel má recepci, lobby, výtah, zahradu, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, restauraci, bar, fitness centrum, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma. Zdarma shuttle bus do sesterského plážového hotelu Hilton Beach resort & spa.

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, SAT-TV, klimatizací, sejfem, rychlovarnou konvicí, ledničkou.

Hotel MUGHAL SUITES **** - hotel Apartmánového typu (jedno, dvou a tří ložnicové apartmá) se nachází v těsné blízkosti nádherné písečné pláže (4 minuty chůze). Hotel má recepci, restauraci, kavárnu, zahradu s velkým venkovním bazénem s lehátky a slunečníky zdarma, dětským hřištěm, fitness a českou restaurací, kde se čepuje výborná Plzeň. V hotelu sídlí také český delegát. Apartmány jsou vybaveny ložnicí, obývací kuchyní se sporákem, mikrovlnnou troubou, ledničkou a kompletním vybavením, vlastním soc. zařízením, SAT-TV, klimatizací, sejfem, Wi-Fi a balkónem. Hotel je perfektní volbou pro klienty, kteří se nechtějí tísnit v malých hotelových pokojích, kuchyňku ocení také rodiny s dětmi.

Na přání Vám zajistíme jakýkoli pobyt ve Spojených arabských emirátech. Připravíme sportovní (kola, hory, rybaření) či jiný program (jazykové kurzy, historický, kulturní program) dle Vašich přání. Každému připravíme individuálně program dle zájmů a časových a finančních možností.

Ing. Stanislav Mikula, CK Donamo, Sokolovská 351, 686 01 Uherské Hradiště www.donamo.cz, e-mail: donamo@donamo.cz, tel.: 606 445 791

Soubory ke stažení

  • SAE-RAK-s-bohatym-programem-v-cene-rijen-2022-kveten-2023.doc (Stáhnout)