Zobrazit kategorie zájezdů»

NEZIDERSKÉ JEZERO pro cyklisty, milovníky termálů a fotografy - vlastní doprava


NEZIDERSKÉ JEZERO  pro cyklisty, milovníky termálů a fotografy - vlastní doprava
01.6. - 30.9. 2021
Doprava: vlastní
Destinace: Maďarsko
Cena: 1 650 Kč

Termíny: jaro – podzim 2021

POBYTY NA VLASTNÍ DOPRAVU

Minimální počet nocí: 3

Hegykö je městečko na jihu Neziderského jezera s příjemným, nepřeplněným termálním areálem. Dojezd autem z Moravy 3 - 4 hodiny, z Čech 5 - 6 hodin. Můžete se zde věnovat především cykloturistice, koupání, relaxaci, fotografování a ochutnávat výbornou maďarskou kuchyni.

Cyklistika vhodná i pro rodiny s dětmi a nenáročné cykloturisty. Ráj pro fotografy fauny a flóry, oblast je chráněna dvěma národními parky a zapsána v Seznamu světového dědictví UNESCO.

Individuální program: Cykloturistika v Maďarsku i Rakousku příjemným venkovem s mnoha hospůdkami. Můžete navštívit NP Seewinkel a světoznámé zámky maďarských grófů rodu Esterházy nebo dětskou železnici v Nagycenku a další historické maďarské město Šoproň se zastávkou v lázních Balf. Cykloturistům zpracujeme doporučený program cyklovýletů z místa ubytování. Také můžete celý den relaxovat v termálních lázních 200 m od našeho ubytování. Jedinečné možnosti pro fotografování ptactva a přírody u jezera.  Možnosti přepravy lodí na druhý břeh jezera z rakouské i maďarské strany.

 

Stravování: vlastní - velmi dobře zařízená kuchyně v apartmánu; množství restaurací pro další stravu

 

Ubytování: Lázně Hegykö, komfortní 2 - 6 lůžkové apartmány o samostatných ložnicích s kuchyní, koupelnou a WC, velké apartmány (pro 6 osob) jsou s klimatizací, některé dvoulůžkové apartmány mají klimatizaci, čtyřlůžkové jsou bez klimatizace. Více o ubytování naleznete zde.

Ceník ubytování:

Cena zahrnuje: ubytování, pobytovou taxu a vstup do termálních lázní po dobu pobytu neomezeně. (Uvedená cena na 1 noc při počtu osob.)

 

CK DONAMO, Ing. Stanislav Mikula, www.donamo.cz, tel. 606445791