Zobrazit kategorie zájezdů»

Neziderské jezero a termály pro cyklisty i milovníky termálů


Neziderské jezero a termály pro cyklisty i milovníky termálů
28.8. - 31.8. 2021
Doprava: autobusem
Destinace: Maďarsko
Cena: 3 900 Kč

Program zájezdu:

1. den:  Odjezd z ČR v časných ranních hodinách, příjezd do Rakouska do městečka Neusiedl am See. Cykloturistika kolem jezera přes Podersdorf, Illmitz, Pamhagen do maďarského Hegykö, termální lázně (65 km).

2. den:  Volitelný individuální program. Cykloturistika v Maďarsku příjemným venkovem s mnoha hospůdkami. Můžete navštívit NP Seewinkel a světoznámé zámky maďarských grófů rodu Esterházy nebo dětskou železnici v Nagycenku a další historické maďarské město Šoproň se zastávkou v lázních Balf.

3. den: Volitelný individuální program. Můžete celý den relaxovat v termálních lázních 200 m od našeho ubytování.  Také jedinečné možnosti pro fotografování  ptactva a přírody u jezera, vyjížďky do okolí.

4. den:  Cykloturistika kolem jezera přes Fertörakos, bývalý lom přeměněný na koncertní sál, přes Mörbisch s divadlem v přístavu, vinařské a historické městečko Rust, Oggau, Purbach, Jois do Neusiedl am See. V odpoledních hodinách naložení kol a odjezd domů, příjezd do ČR ve večerních hodinách (38 - 72 km).

 

Ubytování: v Hegykö,  komfortní 2 - 6 lůžkové apartmány o samostatných ložnicích s kuchyní, koupelnou a WC, velké apartmány (pro 6 osob) jsou s klimatizací, některé dvoulůžkové apartmány mají klimatizaci, čtyřlůžkové jsou bez klimatizace, velké apartmány (pro 6 osob) jsou s klimatizací, některé dvoulůžkové apartmány mají klimatizaci, čtyřlůžkové jsou bez klimatizace. Více o ubytováni naleznete zde.

Stravování: vlastní - velmi dobře zařízená kuchyně v apartmánu; množství restaurací pro další stravu

Průvodce: Ing. Zdeněk Krátký

Cena:

Cyklisti: 3 900 Kč

Necyklisti: 3 500 Kč                              

Slevy:

  • Pro děti do 10 let sleva 20 %
  • Pro děti od 11 do 15 let 10 %
  • při ubytování bez klimatizace sleva 100,- Kč/noc/apartmán (bez klimatizace jsou některé 2 a 4 lůžkové apartmány)

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, včetně dopravy kol v přívěsu, 3 x ubytování ve 4 - 6 lůžkových apartmánech (oddělené ložnice), vstup do termálních lázní po celou dobu pobytu neomezeně, průvodce a mapky tras, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, zámků a muzeí, lodní dopravu

Příplatky: za jednolůžkový  apartmán 1200 Kč/os./pobyt

pojištění na léčebné výlohy, úraz a storno u pojišťovny UNION 240,- Kč/os./pobyt

 

Doprava:  autobusem s vlekem na kola

Minimální počet účastníků 25, max. 30.      

Nástup:  Uherský Brod, Zlín, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín

 

Ing. Stanislav Mikula – CK Donamo, Sokolovská 351, 686 01 Uherské Hradiště,Tel.: 606 445 791, 725 325 879, prodejna@donamo.cz