Zobrazit kategorie zájezdů»

Lužické a Žitavské Hory - pěšky nebo na kole


Lužické a Žitavské Hory - pěšky nebo na kole
19.8. - 23.8. 2023
Doprava: autobus nebo vlastní
Destinace: Česká republika
Cena: 3 400 Kč

Zveme vás na 5 denní zájezd do nádherného a málo objeveného klenotu severu - Lužických a Žitavských hor, za lehkou turistikou a cykloturistikou, poznáváním, ale i relaxací a koupáním. Poznáme pohraničí Česka a Německa.

Inspiraci k cestě najdete na www.doluzihor.cz www.varnsdorf.cz

wwwd.zittau.de a www.zittauer-gebirge.com, fotogalerie na www.donamo.cz

Tento zájezd bude v mnohém vyjímečný, je pořádán zároveň pro cykloturisty i pěší turisty ve stejném termínu, k dopravě všech účastníků poslouží autobus s vlekem na kola , je možná i vlastní doprava. Na ubytování budete mít na výběr ze dvou ubytovacích kapacit ve Varnsdorfu, které se liší cenou, ale úroveň je v obou výborná, jen rozsah služeb je odlišný. Z  místa ubytování budeme podnikat pěší a autobusové výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí, cykloturisté mají možnosti rovněž mnoho na české i německé straně, délky etap od 50 do 80 km. Na místě se nám bude 2 dny věnovat místní odborný průvodce, bývalý ředitel destinačního střediska Českého Švýcarska.

Ubytování:

1. Pension Dvůr pohody Varnsdorf - dvou a vícelůžkové pokoje, kapacita 33 osob, v nabídce venkovní bazén, sauna, bar, zahrada s možností grilování, minigolf, masérna, půjčovna kol a holí NW. Kategorie pension *** se snídaní, možnost večeří v restauraci cca 500 metrů mimo pension, cena večeří 160 – 180 Kč.

2. Hotel při Vyšší odborné škole Varnsdorf Dvoulůžkové pokoje se soc. zařízením, možno i pro jednotlivce, hotel umístěn na kraji Varnsdorfu ve velké zahradě. V ceně jsou snídaně. Kapacita 24 osob. Pro večeře jsou nejbližší možnosti v restauraci Lidová zahrada a Pizzerie Kristiano

Ceny zájezdu:

Ubytování 1: 4000 Kč/os ve čtyřlůžkovém apartmánu (4 osoby) 3600 Kč/os

Ubytování 2: 3400 Kč/os jednolůžkový pokoj 3800 Kč/os

Doprava autobusem pěší: 2000 Kč

Doprava autobusem cyklisti: 2300 Kč

Doprava autobusem je kalkulována při minimálním počtu účastníků 30 osob.

Záloha ve výši ceny zvoleného ubytování je splatná do 31.12.2022

Doplatek ve výši ceny dopravy do 31.7.2023

V ceně ubytování je pobyt se snídaní, pobytové taxy, služby místního průvodce po 2 dny, příprava programu, doprovod průvodce CK DONAMO.

Další strava a vstupné nejsou v ceně.

Doprava: autobus firmy Bobosped, nástupní místa Uh. Brod a Uh.Hradiště

Možnosti úhrady: převodem na číslo účtu 1030000145/2200, VS 441 nebo hotově na adrese Sokolovská 351, Uherské Hradiště - Mařatice a nebo vložením hotovosti na uvedený účet v Peněžním domě v Uherském Hradišti v Havlíčkově ulici, uvést jméno vkladatele a VS 441. Vklad je zdarma.

Pokud někdo potřebuje fakturu, dodejte objednávku s fakturačními údaji

 

Informace o zájezdu a platbě:

Ing. Stanislav Mikula, CK DONAMO, tel. 606 445 791, donamo@donamo.cz