Zobrazit kategorie zájezdů»

Hochkar - rafty, pohodová turistika i koupání v Alpách


Hochkar - rafty, pohodová turistika i koupání v Alpách
01.5. - 31.10. 2021
Doprava: minibus
Destinace: Rakousko
Cena: 5 900 Kč

Zveme Vás na třídenní zájezd do Alp Dolního Rakouska a Štýrska, kde vyzkoušíte celodenní raftování na řece Salze, která se svým okolím patří k nejobdivovanějším přírodním úkazům celého Rakouska. Během zájezdu budete mít možnost vystoupat do vodní rokle Wasserlochklamm,  ke koupání můžeme využít malebné jezero Lunzer See nebo pokud by bylo náhodou nevlídno, tak jsou tu solné lázně Ybbstaler Solebad.

Rafty můžeme doporučit opravdu všem, strach není na místě, pod odborným vedením našich česky a slovensky hovořících instruktorů a  s dokonalým vybavením jezdí děti už od 7 let, senioři i okolo 70  let to také lehce zvládnou.  Po úvodních obavách z nepoznaného jsou všichni účastníci nadšeni z nových zážitků.  Na každém raftu jede odborný instruktor s rakouskou licencí.

 

TERMÍNY: 3 dny/2 noci, termíny na přání pro skupiny a firmy

CENA: 5 900,- Kč 

                                              

Cena zahrnuje: dopravu minibusem, 2x nocleh ve 2- 4 lůžkových pokojích v pensionu Wildalpen , delegáta v místě, mapy, celodenní raftování včetně zapůjčení výstroje a odborného vedení, občerstvení na raftech   

Cena nezahrnuje: stravu, další vstupné a pojištění UNION za 180 Kč na léčebné výlohy a storno zájezdu.
Možnost objednat 2 snídaně a 2 večeře celkem za 40 Euro  nebo 2 večeře za 25 Euro (úhrada na místě).

Doprava: minibus pro 9 osob. Minimální počet 7 + řidič.

Odjezdová místa: Otrokovice, Zlín, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Hodonín, Břeclav.

 

Potřebné vybavení: běžná turistická obuv a oděv, batůžek na cesty, pláštěnka, plavky, nordic walking hole (kdo má). V případě vlastního vaření potraviny na 3 dny.

 

Ubytování: turistický pension Wildalpen
Pension se nachází na okraji obce Wildalpen u řeky Salzy. Nabízí ubytování až pro 46 osob. K dispozici je kuchyně, společenská místnosti a wifi. Možnost využití ohniště, společenského stanu a lezecké stěny. 

Aktuální ceník:

Pro skupiny od 6 osob zajišťujeme rafty na zvolený termín od května do října. Program možno upravit a ubytování je možno zvolit i včetně hotelů s polopenzí. Doprava je možná vlastní nebo naším mikrobusem či minibusem.

Cenu zkalkulujeme podle objednaných služeb.

 

 

Ing. Stanislav Mikula, CK Donamo, Sokolovská 351, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ,

tel: 606 445 791, e-mail: prodejna@donamo.czdonamo@donamo.cz, www@donamo.cz