Zobrazit kategorie zájezdů»

HOCHKAR - Apartmány Hammerau


HOCHKAR - Apartmány Hammerau
01.12. - 31.3. 2022
Doprava: vlastní
Destinace: Rakousko
Cena: 2 300 Kč

HAMMERAU

Poloha: Dovolená v krásném a klidném místě ve dvou rekreačních domech. Dojezd na Hochkar  cca 15 minut.

Ubytování: V domě je satelitní TV, internet, herna (pin pong, trampolína, houpací síť, dětský koutek), salonek a lázeňský prostor pro hotelové hosty zdarma. K dispozici jsou 3 plně vybavené komfortní apartmány pro 4 - 5 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí + satelit.

Vybavení: Apartmán "Eierschwammerl" - 54m ² velký apartmán: vstupní hala, velká koupelna + WC + sprcha, 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň s mikrovlnnou troubou, sporák, myčka, lednice + mrazák.

Apartmán "Steinpilz" - 65 m² velký apartmán: předsíň, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, 2 ložnice s manželskou postelí, prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň s mikrovlnnou troubou, sporák, myčka, lednice + mrazák.

Apartmán "Parasol" - 75m ² velký apartmán: vstupní hala, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, 2 ložnice s manželskou postelí (v ložnici možnost dětské postýlky), prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň s mikrovlnnou troubou, sporák, myčka, lednice + mrazák.

 

Poznámka: Možnost snídaní: 7 Euro - dospělý, 5 Euro - dítě. Domácím zvířatům vstup povolen. K dispozici připojení k internetu.

Ceny pro zimní sezónu 2021:

Ceny od 3 nocí:

Apartmán "Eierschwammerl"             2 300 Kč/2 os/noc      2 900 Kč/4 os/noc

Apartmán "Steinpilz“ a "Parasol"        3 200 Kč/4 os/noc     

Přistýlka: 470 Kč/os/noc

Konečný úklid: 1380 Kč

V ceně jsou již pobytové taxy.