Zobrazit kategorie zájezdů»

DUNAJSKÁ STEZKA PASOV –VÍDEŇ


DUNAJSKÁ STEZKA   PASOV –VÍDEŇ
04.5. - 08.5. 2023
Doprava: autobus
Destinace: Rakousko
Cena: 7 900 Kč

Zveme vás  na kvalitní cyklostezky v Podunají. Dunajská stezka vedená po břehu Dunaje
je vhodná pro začátečníky i  zkušené cykloturisty.  Ubytování v  penzionech se snídaní, v případě únavy možnost sběrné služby naším autobusem po trase.  Trasa je vhodná pro běžná kola, jedeme po toku řeky, z kopce. Během zájezdu se nenakládají kola, až v cíli.

Při putování návštěvy mnoha pamětihodností a přírodních zajímavostí v okolí řeky. Dunajskou stezku (Donauradweg) začneme v bavorském Pasově a pokračujeme do Vídně.      

  1. den - ráno odjezd ve 4.00 hod. z Uh. Hradiště z parkoviště od Kauflandu. Cesta do německého Pasova.  Prohlídka města, cyklotrasa Pasov – Aschach. Ubytování v gasthofu Sonne (www.gasthof-sonne-aschach.at) a  nebo pensionu La Mamma (www.lamamma.at)
    2. den - cyklotrasa  Aschach (prohlídka města) - Linec (prohlídka města) – Mauthausen – Au an der Donau. Ubytování  camping  a pension Au an der Donau (www.camping-audonau.at) 
    3. den – trasa Au an der Donau -  Grein (prohlídka města) -  Pöchlarn, ubytování v hotelu Moser Seeblick (www.hotelmoser.at)
    4. den -  cyklotrasa Pöchlarn – Melk (prohlídka),  Dürnstein, Krems (prohlídka),  Zwentendorf, ubytování v Pensionu Daniela (www.pension-daniela.at)
    5. den – Zwentendorf – Tulln (prohlídka), Klosterneuburg, Vídeň (Prátr), nakládka kol, odjezd   domů, příjezd do Uherského Hradiště ve večerních hodinách.

Náročnost: Lehká rovinatá trasa s asfaltovým povrchem. Možnost i náročnějších výjezdů na okolní kopce. Délka denních tras od 60 do 70 km. Záleží také na odchýlení od základní trasy.

Ubytování: 4 noclehy se snídaní v pensionech nebo v hotelích, změna ubytování vyhrazena

Doprava: autobus  + přívěs na kola (kapacita 28 kol).

Další nástupní místa: po trase zájezdu, Veselí n. Moravou, Hodonín, Břeclav

Počet účastníků: 25 - 28 osob    

Přihlášky do 31.12.2022.    Změna ubytování vyhrazena

Cena:  cca 7900 Kč/os. Cena ještě bude upřesněna do 31.12. na základě cen dodavatelů.       

Cena zahrnuje: dopravu autobusem s vlekem na kola, sběrná služba na trase, 4x ubytování se snídaní, odborný průvodce, kopie cyklomapy Dunajské stezky, program. 

Cena nezahrnuje: zbývající stravu, vstupy, přívozy a další neuvedené služby.

Pojištění: pojištění není v ceně  zájezdu. Pro zájemce nabízíme pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů a pojištění na léčebné výlohy, úraz, následky úrazu, odpovědnosti za škodu od pojišťovny Union, cena je 70 Kč/os/den, celkem za zájezd 350 Kč/os

Záloha se hradí při přihlášení, doplatek do 31.3.2023 

Pokyny: 14 dnů před zájezdem obdrží účastníci podrobný itinerář cesty a odbavení na zájezd.     Průvodce:  Zdeněk Krátký, Irena Švejcarová

V případě dostatečného zájmu o jiný termín, vypíšeme ještě termín 4.6. - 8.6.2023 , cena cca 9400 Kč.

Program a zajištění zájezdu:  Ing. Stanislav Mikula, Sokolovská 351, 68601 Uh.Hradiště, tel. 606445791, www.donamo.cz,