Zobrazit kategorie zájezdů»

Čabajková cyklostezka okolo Balatonu s vlastní dopravou


Čabajková cyklostezka okolo Balatonu s vlastní dopravou
01.6. - 31.10. 2021
Doprava: vlastní
Destinace: Maďarsko
Cena: 3 000 Kč

ČABAJKOVÁ CYKLOSTEZKA OKOLO BALATONU

UBYTOVÁNÍ V BADACSONY

Vlastní doprava v libovolných  termínech v měsících červen, září a říjen 2021

Čabajková cyklostezka okolo balatonu s dopravou autobusem v termínu: 28. 8. - 31. 8. 2021 zde.

 

A jaké místa můžete navštívit? Tady je přehled:

BADACSONY – malebnost zalesněných kopců a rozsáhlých prosluněných vinic láká zde svým klidem k romantickému snění. Dno jezera Balaton zde klesá prudčeji a je ideální ke koupání i k provozování vodních sportů. Místní vinaři Vás zvou k návštěvě svých vyhlášených vín.

SIÓFOK – je nazýván metropolí jižního břehu Balatonu. Moderní letovisko, rodiště světoznámého skladatele Emericha Kálmána, každý pátek se zde konají tradiční trhy módního oblečení a doplňků.

KESZTHELY – půvabné městečko v jihozápadním cípu Balatonu, dominantou je barokní zámek Festeticsů s knihovnou Helikon.

HÉVÍZ – největší termální jezero v Evropě s plochou 5ha u západního cípu jezera Balaton. Do jezera prýští radioaktivní uhličitano-sirnaté prameny o teplotě 36 stupňů celsia, tato termální voda vyvěrá z hloubky 40 metrů takovou silou, že se voda v jezeře každý den zcela vymění. Od dubna do října kvetou na jezeře nádherné egyptské lotosy růžové barvy.

K dalším pozoruhodným místům, které navštívíme, patří poloostrov TIHANY, staré městečko  s termály TAPOLCA, rekreační městečko BALATONLELLE a další.

 

UBYTOVÁNÍ: zajištěno v  soukromé vile v Badacsony. Apartmán v přízemí pro 4 -5 osoby s  kuchyní a obývákem se 2 lůžky, dvoulůžkovou ložnicí a koupelnou. V suterénu se nachází 2 pokoje s vlastním vchodem, 2 koupelnami a kuchyní. Vybaveno kabelovou TV a Wi-Fi.

STRAVA: vlastní vaření, resp. v místních restauracích, cenové relace srovnatelné s našimi.

Cena ubytování:    3 000,- Kč      (3 noci, záloha 1500 Kč se platí se při přihlášení)

 

CK DONAMO, Ing. Stanislav Mikula, Uherské Hradiště, www.donamo.cz, tel. 606445791 řidič Ing. Jiří Košťál, tel. 603506668