Zobrazit kategorie zájezdů»

APARTMÁNOVÝ DŮM STALI DI MODESTO ***


APARTMÁNOVÝ DŮM STALI DI MODESTO ***
12.12. - 03.4. 2022
Doprava: vlastní
Destinace: Itálie
Cena: 7 190 Kč

Upřesnění:

samostatné stojící stylový apartmánový dům se 2 apartmány pro 4 a 7 osob, s celkovou kapacitou 11 lůžek + přistýlka. Je situovaný v nadmořské výšce 1300 m přímo na Monte Zoncolanu u běžkařského okruhu a nedaleko sjezdových tratí, ke kapacitě možné dojet autem. Vhodná kombinace s ubytováním Stali di Lausc (cca 200 m vzdáleném) nebo s Baita da Rico či hotelem Enzo Moro. Pro sezónu 2022 nejsou k dispozici pobyty na 3 noci, minimální počet nocí jsou 4 a to za předpokladu, že pobyty začínají příjezdovým dnem ve středu a končí v neděli.

Poloha:

Monte Zoncolan, skiareál Zoncolan/Ravascletto - max. 300 m, centrum Sutria - 11 km

vybavenost a služby:

parkování, stylová kamna na dříví (dříví v ceně)

Popis apartmánů:

bilo 4 –47 m2- 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení

quadrilo 7 – 65 m2 (mezonet) přízemí: prostorná kuchyň, 1 ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení. 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a s 1 samostatným lůžkem, neuzavíratelný prostor s rozkládacím gaučem pro 2 osoby

Vybavenost apartmánů:

TV (s USB vstupem), fén, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba (jen quadrilo 7), kamna na dříví s troubou (jen bilo 4), internet WI-FI (CK negarantuje kvalitu signálu a objem přenesených dat)

Výhody:

poloha v pěší dostupnosti od sjezdovek

maximálně stylové a prostorné apartmány

romantika, klid a absolutní soukromí

ideální volba pro 2-3 rodiny

vhodná alternativa k apt. domu Stali di Lausc

Upozorňujeme: na Monte Zoncolanu chybí možnost polyžařského vyžití a nenachází se zde obchod s potravinami.  Nejbližší obchod je ve vesnici Sutrio (11km), termální bazén v Arta Terme (17km), proto doporučujeme nákup při cestě v příjezdový den.

Ceny: