Zobrazit kategorie zájezdů»

ADVENTNÍ KRAKOV


ADVENTNÍ KRAKOV
01.12. 2023
Doprava: autobus
Destinace: Adventní zájezdy
Cena: 990 Kč

Krakov na jihu Polska je jedním z nejstarších měst a perlou polského národního kulturního dědictví. V minulosti byl hlavním městem a sídlem králů. Toto rozlehlé město, ležící u královny polských řek Visly, navštěvují turisté z celého světa.

 

Program:

Odjezd z Uh. Brodu, Uh. Hradiště a dalších nástupních míst od 5.00 do 5.30. Příjezd do Krakova do 10.30 hodiny. Na parkovišti pod Wawelem bude čekat místní profesionální průvodce. Každý účastník zájezdu obdrží sluchátka, pomocí nichž bude mít velmi kvalitní poslech výkladu průvodkyně, i když od ní bude hodně vzdálen. Výhody sluchátek oceníte především v historických budovách jako je katedrála. Po vybavení sluchátky bude následovat 3 hodinová prohlídka historického centra města. S místním průvodcem se projdeme kouzelnými uličkami starého města s dominantním kostelem Panny Marie s gotickým oltářem pokládaným za nejkrásnější v Evropě, také náměstí s tržnicí a městskou radnicí. Procházka skončí ve 14 hodin, poté účastníci zájezdu mají možnost oběda a odpočinku v prověřené a námi oblíbené restauraci. V odpoledních hodinách návštěva vánočních trhů na Glownem Rynku a podzemí Rynku. Bohaté možnosti nakoupení vánočních dárků, průvodce doporučí i nejlepší obchodní domy. Pobyt v Krakově cca 8 - 9 hodin, odjezd z Krakova v 19.00, příjezd do nástupních míst do 23 hodin.

 

Cena: 1350 Kč Pro školní kolektivy cena 1200 Kč/os

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, služby místního průvodce, komplexní pojištění včetně storna, zapůjčení sluchátek pro výklad průvodce, organizaci programu

 

Cena nezahrnuje: vstupné do památek a muzeí, stravu

 

Nástupní místa: UB, UH a další místa po trase