Zobrazit kategorie zájezdů»

LYŽOVÁNÍ - 2021/2022

ZAHÁJENÍ PRODEJE LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ A POBYTŮ DO RAKOUSKÝCH A ITALSKÝCH ALP NA SEZÓNU 2021-2022

Zahajujeme prodej zimních lyžařských dovolených na sezónu 2021/2022.

V odkaze www.donamo.cz najdete v odkaze Lyžařské zájezdy 2021/2022 najdete výhodnou nabídku na termíny předvánočních i silvestrovkých pobytů, vánočních a jarních prázdnin.

Specializujeme se na krátkodobé lyžařské zájezdy do celých rakouských Alp už od 2 nocí, jsme schopni zajistit pobyty ve všech typech ubytování. Kdo se rozhodne už během léta do 31.8. rezervovat svůj pobyt, má výhodu nákupu za ceny roku 2020 a hlavně bohatého výběru kapacit. Zvláště při větších skupinách a více rodinách není důvod k dlouhému čekání s poptávkou.

Odřeknutí pobytu ze zdravotních důvodů vždy řeší naše pojištění na storno, není důvod k obavám, i když si zimní pobyt koupíte v létě. Můžete tím jedině získat: dobrou cenu, klid a jistotu.

Při nemožnosti odcestovat z důvodů uzavření hranic a dalších zásadních překážek (nemožnost ubytování, vládní nařízení) vracíme 100 % ceny zájezdu.

Za minulou zrušenou lyžařskou sezónu jsme za nerealizované lyžařské pobyty vrátili všem našim přihlášeným plnou cenu popř. zálohu a to do konce března 2021.

Rádi Vám poradíme při výběru vhodného typu pojištění.

Naše CK DONAMO letos vstoupila do své 31. sezóny, vše podstatné o nás najdete na našich webových stránkách www.donamo.cz a specializovém webu www.hochkar.cz.

Od 26.7. jsme zahájili prodej zimních pobytů a zájezdů do Italských Alp, v naší nabídce máme naše kapacity a také od všech spolupracujících touroperátorů na Itálii : CK NEV DAMA, Forline Brno, Fede a dalších. Stačí poslat emailem konkrétní požadavek, zpracujeme Vám nabídku na Vaše posouzení popř. uděláme rezervaci. Termíny vašich jarních prázdnin najdete na našem webu www.donamo.cz a www.hochkar.cz

Zajištujeme také tuzemské lyžařské pobyty s ubytováním přímo svahu a pobyty na Slovensku.


Přejeme Vám krásné léto a přejeme šťastnou ruku při výběru lyžařské dovolené na sezónu 2021/2022 .

 

Stanislav Mikula a Adriana Lacková
za CK DONAMO

Lyžařský pobyt s ubytováním přímo na svahu

Cena: 10 000 Kč

Hotel Hubertus s krásným výhledem na okolní hory

Cena: 9 480 Kč

Lyžování a relaxace ve Slovinsku  

Cena: 13 000 Kč

NEJLEPŠÍ SKI RESORT BULHARSKA, TERMÍNY JARNÍCH PRÁZDNIN

Cena: 9 490 Kč

Dynamicky rozvíjející se středisko Folgaria/Lavarone

Cena: 9 490 Kč

Stuhleck - jednodenní lyžování v nejbližších Alpách mimo víkend

Cena: 2 100 Kč