Zobrazit kategorie zájezdů»

Víkendovky s Nordic walking - JARNÍ PECKA – NORDIC PÁR EXCELLENCE


Víkendovky s Nordic walking - JARNÍ PECKA – NORDIC PÁR EXCELLENCE
10.5. - 12.5. 2019
Doprava: vlastní
Destinace: Česká republika
Cena: 3 490 Kč

NORDIC PÁR EXCELLENCE je novinka v naší nabídce víkendovek, která se zaměřuje na muže i ženy v páru (jak si ho sestavíte je na vás).

Jaro je čas rozpuku, tvorby, zrodu síly…a tak proč se přirozeně nenapojit na tyto děje. A ve dvou to rozhodně jde lépe. Bude to premiéra, kdy se zaměříme v programu na potřeby můžu a žen samostatně a zároveň dohromady, “nadruhou”.

Co to znamená v praxi:

  • muž se bude v terénu věnovat mužům – dáme si do těla a nakopnem ke kondici
  • žena se bude věnovat ženám – s ženskou péčí, elegancí a citem
  • společně se pověnujeme navzájem jak v terénech i programu (nejen v relaxaci)

Vybrali jsme na tento čas magiské místo v srdci Hostýnských vrchů, wellness hotel Rusava. Pobyt je pro muže a ženy nejlépe dobré kondice (můžete vzít jako výzvu a motivaci se na víkendovku připravit). Vítáni jsou jak začínající (mohou využít pro nastartování některý z našich kurzů), tak zkušení walkeři. Jistě se opřeme do holí! Bude šlapání, cvičení a jiné dění spojené s nordic walking, zaměřené pro muže a ženy zvlášť. Taky společné společenské děje, abychom si život rozjařili.

Cena zahrnuje: 2 noci s polopenzí, wellness zázemí hotelu (bazén na každý den), rezervovanou společnou sauna (1,5h), společnou místnost pro náš program, zapůjčení holí případně dalších cvičebních pomůcek a hlavně originální program. Navíc po přihlášení vám můžeme navrhnout jak si celý víkend rozářit, prodloužit. Naším přáním je, aby tento víkend byl nezapomenutelným.

STOJÍ ZA POZORNOST: protože toto nastavení víkendovky pro páry je premiéra a hotel je rezervován, otevíráme “vrátka” i pro samostatné zájemce pro tento termín, kteří se mohou hlásit na pobyt.

Místo si rezervujte včas ať se máme společně na co těšit. Počet míst je limitován na 24 účastníků.