Zobrazit kategorie zájezdů»

Velký okruh Jižním Thajskem


Velký okruh Jižním Thajskem
23.11. - 07.12. 2019
Doprava: letecky Praha
Destinace: Thajsko
Cena: 56 690 Kč

Pulsující moderní metropole Bangkok v kontrastu se scénickými korálovými ostrovy a průzračně čistým mořem plným života.

BANGKOK - PHUKET - PHI PHI - KO LANTA - KRABI - KO SAMUI

15 dní­, 12 nocí - odlet/přílet sobota * let s leteckou společností Emirates

  • pět ostrovů jižního Thajska v rámci jedné dovolené
  • oblíbený okruh pro zájemce o pobyt na plážích, kteří nechtějí být omezeni jen jedním letoviskem
  • zájezd je ideální kombinace pobytového a poznávacího zájezdu
  • pod vedením profesionálníhočesky mluvícího průvodce

Program zájezdu:
1. den ODLET Z PRAHY DO BANGKOKU
2. den PŘÍLET DO BANGKOKU: Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu, ubytování.
3. den POZNÁNÍ BANGKOKU VČETNĚ KRÁLOVSKÉHO PALÁCE: Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác – Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projižďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. V závěru prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Příjezd do hotelu.
4. den PŘELET PHUKET: Snídaně, transfer na letiště a odlet na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Transfer do hotelu, ubytování. Volný program.
5. den OSTROV JAMES BONDI ISLAND: Snídaně. Individuální volno na koupání, opalování, sport či fakultativní výlety. Ostrov Phuket se nachází 900 km jižně od Bangkoku. Jedná se o největší, zároveň však nejdražší z thajských ostrovů. Můžete obdivovat nádherné, dlouhé písčité pláže s nesčetnými mořskými zátokami. Doporučujeme návštěvu města Phuket s možností výhodných nákupů, návštěvy trhů, denních a nočních klubů, masážních salonů, barů a diskoték. Neměli byste si nechat ujít fakultativní výlet lodí na ostrov Jamese Bonda.
6. den LODÍ NA OSTROV PHI PHI: Snídaně. Transfer lodí na ostrov Phi Phi. Ubytování je zajištěno v kvalitních bungalovech s příslušenstvím.
7. den OSTROV PHI PHI: Snídaně. Individuální volno. Phi Phi – skalnaté krasové souostroví, vyčnívající z průzračných vod Andamanského moře. Okouzlí Vás průzračně čistou vodou, plážemi s bílým pískem lemovanými palmovými háji, neuvěřitelně barevným podmořským světem. Ostrov je pravým rájem pro potápěče od amatérů po nejnáročnější profesionály. Vynikající mořská kuchyně Vás bude provázet na každém kroku. Nabízí se zde nepřeberné množství lodních výletů (rybaření, potápění...).
8. den LODÍ NA OSTROV KO LANTA: Snídaně. Lodní transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytování v resortu, volný program.
9. den OSTROV KO LANTA: Snídaně. Individuální volno na tomto překrásném ostrově. Rozhodně doporučujeme fakultativni výlet po ostrově. Návštěva resortu z naplavenin z Andamanského moře. Zastávka s výhledem na ostrov u luxusních vilek českých filmových hvězd. Příjezd do národního parku na jižním cípu ostrova, výstup k majáku s nádherným výhledem na okolní ostrůvky. Možnost pozorovat varany skvrnité. Příjezd k tropickému deštnému lesu, procházka džunglí k vodopádu. Oběd na vyhlídce nad východní částí ostrova. Prohlídka starého města Lanta Old Town. Procházka mangrovovými porosty Tung Yee Peng a projížďka motorovou lodí kolem těchto mangrovníků k opicím makakům jávským, kteří tam volně žijí. Návrat zpět do hotelu. Večery na ostrově bývají poklidné, neskutečná hra barev zapadajícího slunce je dobrou kulisou k posezení u sklenky dobrého pití.
10. den LODÍ NA KRABI: Snídaně. Transfer lodí na Krabi, nádherné a zatím stále ještě poklidné místo, které si svou přírodní krásou nezadá s Phi Phi. Ubytování.
11. den LETOVISKO KRABI: Snídaně, individuální volno. Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné dlouhé pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami nabízejí ideální místo pro romantickou dovolenou. Pestrobarevný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí.
12. den LODÍ NA OSTROV KO SAMUI: Snídaně. Transfer scénickou krajinou šíje Kra do Don Saku, přejezd trajektem na Ko Samui, příjezd do hotelu, ubytování.
13. den OSTROV KO SAMUI: Snídaně. Pobyt na ostrově, který Vás ohromí svou krásou již při prvním pohledu. Ostrov je lemován překrásnými plážemi s bílým korálovým pískem. Ko Samui je největší z 80 ostrovů souostroví, z nichž většina tvoří národní mořský park Ang Thong, sestávající z neobydlených ostrůvků a panenského korálového moře. Doporučujeme fakultativní výlet k vodopádům do vnitrozemí ostrova, cestou návštěva motýlí farmy a velké sochy Buddhy.
14. den SAMUI – BANGKOK – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Přesun na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.
15. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZAHRNUJE:
- leteckou přepravu Praha – Bangkok – Praha s přestupy
- leteckou přepravu Bangkok – Phuket, Ko Samui – Bangkok
- letištní taxy
- lodní lístky Phuket – Phi Phi, Phi Phi – Ko Lanta, Ko Lanta – Krabi, Don Sak – Ko Samui
- transfery klimatizovanými minibusy
- 12x ubytování se snídaní v hotelech 3*-4* (Bangkok, Phuket, Phi Phi, Ko Lanta, Krabi, Ko Samui)
- česky mluvícího průvodce (min. 12 osob) a místního průvodce

CENA NEZAHRNUJE:
- fakultativní výlety
- pojištění léčebných výloh
- spropitné 20 USD

VS: 044