Zobrazit kategorie zájezdů»

Rychlebské hory na kole i pěšky


Rychlebské hory na kole i pěšky
21.6. - 24.6. 2020
Doprava: Mikrobus
Destinace: Česká republika
Cena: 1 650 Kč

Termín: neděle 21. 6. – středa 24. 6. 2020

Rychlebské hory jsou jedny z nejkrásnějších koutů naší země, v srdci čisté a nedotčené přírody, kde najdete posvátné ticho na lesních pěšinách, vzduch čistý a vodu křišťálovou, historii dávných časů a lidi dobré, kteří v naprosté většině vždy pomohou...

UBYTOVÁNÍ: Ekocentrum Rychleby disponuje ubytovacími kapacitami v rozsahu 11 dvoulůžkových a 9 čtyřlůžkových moderních pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC a koupelna se sprchovým koutem) a vlastním balkónem. K dispozici Wi-Fi připojení.

V hotelu se snídaní: 10 x dvoulůžkový pokoj - na chodbě je k dispozici lednice, mikrovlnná trouba, konvice a nádobí.

DOPRAVA: mikrobusy s držáky a vlekem na kola

ODJEZD: Zlín, Otrokovice, Uh. Hradiště

CENA ZÁJEZDU:

Doprava 700,-/os (hradí se při odjezdu řidiči)

Cena pobytu se snídaní: 1650,- Kč (platí se převodem při přihlášení v CK)

Návrhy cyklotras: www.rychlebskestezky.cz

Návrhy túr :

Rychlebské hory, méně známé i navštěvované, leží v nejzápadnější části Slezska, v severozápadním výběžku okresu Jeseník. Sousedí s Hrubým Jeseníkem. K turistice nabízí hřebenové túry přes vrcholy Růženec, Borůvkovou horu, Travnou, Špičák a další. Procházku Račím údolím, Čertovu kazatelnu, cestu po úbočí Studničního vrchu až na Smolný vrch, kde se nachází Venušiny misky – skalní mísy, v nichž, podle pověstí, perou prádlo skalní skřítkové. Města Javorník, Vidnava, zámek Jánský vrch, zříceniny hradu Rychleby, i zbytky hradu Žulová. Pojeďte poznat kraj „jako z pohádky“!

Přihlášky do 31. 5. 2020