Zobrazit kategorie zájezdů»

Řím a Vatikán z Uherského Hradiště


Řím a Vatikán z Uherského Hradiště
25.10. - 29.10. 2019
Doprava: autobusem
Destinace: Itálie
Cena: 3 990 Kč

Pojďte s námi objevovat krásy Říma v jehož centru naleznete Koloseum, které je považováno za symbol věčného Říma a je nejimpozantnější památkou Starého Říma. Také uvidíte Forum Romanum, někdejší pulzující centrum Říma, náboženské, obchodní, politické i právní. Dnes půvabné ruiny, na které je nejhezčí výhled z legendárního pahorku Kapitol. Navštívíte i Pantheon, chrám všech bohů, který je díky svým proporcím považován za dokonalý příklad klasické architektonické harmonie a je nejzachovalejší antickou stavbou ve městě. Nezapomeneme navštívit i Fontánu di Trevi, která je nejslavnější římskou fontánou, do které je záhodno hodit minci, abyste se do Říma vrátili. Také uvidíte Benátské náměstí nebo krásné Španělské schody.

Navštívíme také Vatikánský stát - náměstí sv. Petra a Baziliku sv. Petra, která je centrem katolické církve. Uvidíte také Andělský hrad, který sloužil jako mauzoleum, pevnost i vězení. Další zastávka bude ve Vatikánských muzeích, které jsou jedním z největších komplexů uměleckých sbírek na světě. Vystavují se zde sbírky starožitností a uměleckých děl od starověku po současnost. A nezapomeneme ani na Sixtinskou kapli s freskou Poslední soud od Michelangela.

Stravování: Kontinentální snídaně formou bufetu

Doprava: autokarem: Ostrava, Frýdek Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Frenštát, Rožnov, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště

Ubytování:  v hotelu *** v pokojích se sociálním zařízením a TV na pokoji. Wifi v hotelu zdarma.

VS: 013