Zobrazit kategorie zájezdů»

Praha jinak - Praha bez cizinců se zkušenou průvodkyní


Praha jinak - Praha bez cizinců se zkušenou průvodkyní
24.6. 2020
Doprava: autobusem
Cena: 990 Kč

Doprava: Autobusem z Uherského Brodu (5:00) od nádraží ČD a z Uherského Hradiště (5:20) z parkoviště u Kauflandu. Výstup na Hl. nádraží v cca 9:00 hod. Zde se setkáme s naší průvodkyní Irenou Švejcarovou a vydáme se společně na prohlídku Prahy

 

Cena:

Cena na osobu: 990,- Kč (děti do 14 let 890,- Kč)

Pro skupiny od 35 osob – 900,- Kč/os.

Cena zahrnuje: dopravu, technického průvodce v buse, místní průvodkyni v Praze

Cena nezahrnuje: místní dopravu v Praze, vstupné a stravu

 

Program:

Dopoledne: metrem se společně vydáme na PRAŽSKÝ HRAD (nutné zakoupení celodenní jízdenky MHD – 100,- Kč/os.), projdeme si nádvoří STRAHOVSKÉHO KLÁŠTERA, možnost navštívit Strahovskou knihovnu, pěší procházkou s výhledem na celou Prahu projdeme HRADČANSKÉ NÁMĚSTÍ, vstupní brána Pražského hradu (prohlídka bez vstupu, zdarma lze nahlédnout do první části KATEDRÁLY SV. VÍTA. Dále si projdeme staré uličky MALÉ STRANY (Klárov a Kampa) a navštívíme zapomenutá zákoutí jako je např. WERICHOVA VILA a ČERTOVKA. Nevynecháme známou LENNONOVU ZEĎ a ZAHRADY SENÁTU. Následuje 1,5 hodinový rozchod na oběd na MALOSTRANSKÉM NÁMĚSTÍ – paní průvodkyně nám doporučí hospůdky nebo bistra.

Odpoledne: společně přejdeme KARLŮV MOST a přes KLEMENTINUM se dostaneme kolem magistrátu nejprve na malebné MALÉ NÁMĚSTÍ, následně pak na hlavní STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ. Zastavíme se u ORLOJE a řekneme si něco o jeho historii. Následuje osobní volno k individuální prohlídce a nákupům. Předpokládaný odjezd od Hlavního nádraží v 18:30 hod. Návrat do Uherského Hradiště v cca 22:30 hod., Uh. Brod 23:00 hod.