Zobrazit kategorie zájezdů»

Na běžky s Donamem - novinka pro rok 2019 - ZAVOLEJ A JEĎ


Na běžky s Donamem - novinka pro rok 2019 - ZAVOLEJ A JEĎ
06.12. - 07.4. 2019
Doprava: minibusem
Destinace: Česká republika
Cena: 0 Kč

Pro zimu 2019 jsem připravili novinku - ZAVOLEJ A JEĎ pro všechny vyznavače běžeckého lyžování a to běžecké víkendy (popř i nevíkendy, na 2 noci) na běžkách na VYSOČINĚ, která je nejlepším místem pro běžkování v České republice.

Stačí sledovat naše stránky www.donamo.cz, odkaz lyžařské zájezdy nebo last minute nabídky a tam uvidíte, kdy jedeme za sněhem na běžky na Vysočinu. To za sněhem je důležité sdělení, protože nabídky budou publikované tak 7 - 3 dny před odjezdem, podle aktuálních místních sněhových podmínek, které musí být ideální!

Ubytování máme v kvalitním Hotelu Pavla Vysočina Nové Město na Moravě - Tři Studny a pro méně náročné v ubytovně a chatě v Polničce u Ždáru nad Sázavou.

Vždy najdete na stránkách aktuální termín a ceny podle sezóny. V ceně ubytování a doprava minibusem s odjezdem z Uherského Hradiště a Zlína, nástupy po trase.

Na běžkách to je skvělý relax pro všechny generace, čekáme na vaše telefony.

Hotel PAVLA v srdci Vysočiny
Hotel poskytuje pohodlí a kvalitní služby pro spokojenost zákazníka. Naleznete tady příjemné a prostorné ubytovací kapacity pro jednotlivce i skupiny. Hotel nabízí 17 pokojů (2/3/4). Všechny pokoje mají koupelnu s WC a balkon. Dále hotel disponuje 11 apartmány, které jsou řešeny jako pokoj s obývací částí a ložnicí, lednicí, pracovním koutkem, koupelnou a velkou terasou s výhledem do krajiny. A 2 apartmány s oddělenými pokoji, lednicí, dvěma terasami, koupelnou s vanou pro dva, toaletou s bidetem. Nekuřácké prostředí, Wi-fi v celém hotelu, sauna, fitness, prostorná terasa,…

Můžete si vybrat ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.

Ubytování v Polničce – chata & ubytovna & sauna
Kvalitní a levné ubytování v chatě a turistické ubytovně. Součástí ubytování je finská sauna s ochlazovacím bazénkem (za příplatek).

Chata nabízí ubytování v 7 pokojích, 26 lůžek (lze i 4 přistýlky) s plně vybavenou kuchyní. Lze zajistit snídaně, obědy a večeře v místní škole (5 min. chůze).

Turistická ubytovna TJ Sokol Polnička nabízí celoroční ubytování s kapacitou lůžek 54, v jednom 6-ti, v jednom 8-mi, jednom 14-ti a ve třech (6-ti, 10-ti, 10-ti průchozích) pokojích. V přízemí objektu je vybavená kuchyň s jídelnou. Je i možnost stravování v jídelně ZŠ přímo proti ubytovně. WC na každém patře, sprchy společné. Součástí je místnost pro úschovu lyží/běžek. Dále je možnost pronájmu společenské místnosti s krbem a výčepu. Parkování přímo u ubytovny. Je vhodná zejména pro školní výlety, sportovní soustředění, ale i pro dovolenou party přátel, několika rodin či uspořádání oslavy a pro méně náročnou klientelu.