Zobrazit kategorie zájezdů»

Holandsko s kětinovým korsem


Holandsko s kětinovým korsem
22.4. - 26.3. 2020
Doprava: autobusem
Cena: 7 500 Kč

Termín: 22. 4. - 26. 4. 2020

Cena: 7 500,- Kč/os.

Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem MAN Lions ČSAD Uh. Hradiště, vybaven WC, klimatizace, video, bar s nápoji: káva, čaj, minerálky, pivo- možnost koupě za za Kč, poplatky a parkovné v zahraničí, služby průvodce, 2x nocleh se snídaní ve 3*hotelu v Holandsku, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh a storna zájezdu, pojištění CK dlezákona.

Cena nezahrnuje: vstupy (cca 70€) , výlet lodí po grachtech, další strava.

 

Program:

1. den: odjezd z Bánova, Uh. Brodu, Uh. Hradiště ve večerních hodinách, noční jízda přes SRN.

2. den: příjezd do Holandska v dopoledních hodinách, nejprve v DEN HAAGU uvidíme sídlo královské rodiny a vlády a také Mezinárodní soudní dvůr, poté navštívíme hlavní město AMSTERDAM, projížďka lodí po grachtech, projedeme grachty Prinsengracht, Keizersgracht, Herengracht, pěší prohlídka města, náměstí Dam, květinový trh, dvůr Bekyní – Begijnhof, Rembrandtovo náměstí, muzeum Van Gogha, ubytování, nocleh.

3. den: snídaně, poté odjedeme do AALSMEERU květinová burza, největší na světě v blízkosti letiště, odsud se vyvážejí květiny do celého světa, navštívíme tradiční sýrový trh v ALKMAARU město s historickými budovami a vodními kanály, poté navštívíme ZAANSE SCHANS, skanzen větrných mlýnů, výroba sýrů, dřeváků i brusírna diamantů, ubytování, nocleh.

4. den: snídaně, odjezd do blízkosti NORDWIJKU na KVĚTINOVÉ KORZO, průvod květinami nazdobených alegorických vozů, který projíždí tulipánovými poli. Uvidíme i zahradu KEUKENHOF, květinový a především tulipánový park, který hýří barvami jara, odpoledne odjezdz Holandska.

5. den: průjezd Německem do ČR, předpokládaný návrat do nástupních míst v dopoledních hodinách.

 

VS: 118