Zobrazit kategorie zájezdů»

Dunajská stezka - cyklozájezd z Uh. Hradiště


Dunajská stezka - cyklozájezd z Uh. Hradiště
08.5. - 12.5. 2019
Doprava: minibus
Destinace: Rakousko, Německo
Cena: 6 900 Kč

Zveme vás  na kvalitní cyklostezky v Podunají. Dunajská stezka vedená po břehu Dunaje je vhodná pro začátečníky i zkušené cykloturisty. Ubytování v  penzionech se snídaní, možnost sběrné služby naším minibusem po trase. Při putování návštěvy pamětihodností a přírodních zajímavostí v okolí řeky. Donauradweg vede z Bavorska z Pasova a pokračuje přes Horní Rakousko až do Vídně. 

Program zájezdu:
0. den Odpoledne nakládaní kol a zavazadel
1. den - ráno odjezd ve 4.00 hod. z Uh. Hradiště z parkoviště od Kauflandu. Cesta do německého Pasova. Prohlídka města, cyklotrasa Pasov – Aschach. Ubytování v gasthofu Sonne (www.gasthof-sonne-aschach.at) a nebo pensionu La Mamma (www.lamamma.at)
2. den - cyklotrasa Aschach (prohlídka města) - Linec (prohlídka města) – Mauthausen – Au an der Donau. Ubytování camping a pension Au an der Donau (www.camping-audonau.at)
3. den – trasa Au an der Donau - Grein (prohlídka města) - Pöchlarn, ubytování v hotelu Moser Seeblick (www.hotelmoser.at)
4. den - cyklotrasa Pöchlarn – Melk (prohlídka), Dürnstein, Krems (prohlídka), Zwentendorf, ubytování v Pensionu Daniela (www.pension-daniela.at)
5. den – Zwentendorf – Tulln (prohlídka), Klosterneuburg, Vídeň (Prátr), nakládka kol, odjezd domů, příjezd do Uherského Hradiště ve večerních hodinách.

Náročnost: Lehká rovinatá trasa s asfaltovým povrchem. Možnost náročnějších výjezdů na okolní kopce. Délka denních tras od 60 do 75 km. Záleží také na odchýlení od základní trasy.

Ubytování: 4 noclehy se snídaní v pensionech nebo v hotelích, změna ubytování vyhrazena

Doprava: minibus + přívěs na kola (kapacita 28 kol, zde se uloží i zavazadla).

Další nástupní místa: po trase zájezdu, Veselí n. Moravou, Hodonín, Břeclav

Počet účastníků: 19 – 23 osob. Min. počet pro realizaci zájezdu je 19 osob, přihlášky do 30.1.2019

Cena zahrnuje: dopravu minibusem s vlekem na kola, sběrná služba na trase, 4x ubytování se snídaní, odborný průvodce, kopie cyklomapy Dunajské stezky, program.

Cena nezahrnuje: zbývající stravu, vstupy, přívozy a další neuvedené služby.

Pojištění: pojištění není v ceně zájezdu. Pro zájemce nabízíme pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů a pojištění na léčebné výlohy, úraz, následky úrazu, odpovědnosti za škodu od pojišťovny Union, cena je 55 Kč/os/den, celkem za zájezd 275 Kč/os

Úhrada ceny: převodem na číslo účtu 1030000145/2200, VS 046, dopsat jméno. Zájemci o pojištění hradí pojistné současně s cenou zájezdu (zálohou) na stejné číslo účtu, VS je 099.

Záloha se hradí při přihlášení, doplatek do 30.3.2019

Pokyny: 14 dnů před zájezdem obdrží účastníci podrobný itinerář cesty a odbavení na zájezd.

Průvodce: Ing. Zdeněk Krátký