Zobrazit kategorie zájezdů»

Chiemsee na kole, odjezd autobusem z Uh. Hradiště


Chiemsee na kole, odjezd autobusem z Uh. Hradiště
02.6. - 06.6. 2021
Doprava: autobusem s vlekem na kola
Destinace: Německo
Cena: 11 900 Kč

Pětidenní putování jižním Bavorskem v okolí jezera Chiemsee. Krajina zde byla v dávných dobách vymodelována obrovským ledovcem. Zbylo po něm velké mělké jezero - Chiemsee. Pro svou čistou a relativně teplou vodu je nazýváno "Bavorským mořem". Kolem jezera vede jedna z nejhezčích okružních jezerních cyklostezek v Alpách. Na jezeře jsou dva velké ostrovy Herreninsel s královským zámkem a Fraueninsel se středověkým klášterem. V okolí Chiemsee je romantická krajina s mnoha menšími jezírky oddělenými morénovými valy.  Krajina je ideální pro cykloturistiku a pohodovou dovolenou.  Info o oblasti:

https://www.chiemsee-chiemgau.info/radtouren

https://svetobeznik.info/jezero-chiemsee-alternativa-balatonu-i-letni-dovolene-u-more/

Ubytování: 4x v  městečku Eggstätt v hotelu Gasthof-Hotel Unterwirt, 2 lůžkové pokoje,  všechny s WC a sprchou na pokojích, společenská místnost pro večerní zábavu zajištěna.

https://www.unterwirt-eggstaett.de/

 

Strava:  4x snídaně, 4x večeře – 3 chody

Doprava: autobus s krytým vlekem na kola

 

Počet osob pro realizaci: min. 30                                            Aktuálně již přihlášeno 21 osob.                             

 

Cena:  11900, - Kč /os                                                                   Jednolůžkový pokoj:   12600 Kč/os

Záloha:  3000 Kč při přihlášení                                               Doplatek do 2.5.2021

Při úhradě celé částky do 28. 2. 2021 při přihlášení  poskytujeme slevu 1400 Kč/os.   Prodej míst do vyprodání.

 

Průvodce zájezdu: Zdeněk Krátký,   739 323 018,   Stanislav Mikula  606445791

Nástupní místo: Uherské Hradiště; po trase možné další nástupní místa

Cena obsahuje: dopravu účastníků a kol, sběrnou službu na trase, 4x ubytování v hotelu, 4x polopenzi, cestovní pojištění, informační materiály, zapůjčení cyklomap, průvodce.

Cena neobsahuje: lodní plavby, event. lanovky, vstupy do historických objektů a další neuvedené služby.

 

Orientační program zájezdu

1.den: Odjezd ráno (6 hodin),  cesta přes den, příjezd do hotelu, ubytování,  seznámení s okolím,  večeře a  společné posezení  

2.den:  snídaně. Cyklotrasa kolem jezera Chiemsee – sever: busem do Chiemingu - Seebruck (7 km) – Gstadt (27) – Rimsting (37) – Eggstätt (44). Možnost různě dlouhých tras a dojezdem do hotelu. Možnost prohlídek pobřežních letovisek, přírodních rezervací a památek. Možnosti koupání, dojezd do hotelu, večeře.

3.den:  snídaně. Cyklotrasa kolem jezera Chiemsee – jih: busem do Chiemingu – delta Tyroler Ache (10) - Übersee (20) – Bernau (28) – Prien (34) – Rimsting (40) – Eggstätt – (47). Možnost prohlídek pobřežních letovisek, přírodních rezervací a památek. Možnosti koupání, dojezd do hotelu, večeře. Stanoviště busu: Prien u přístaviště na cyklostezce.

4.den: snídaně. Výlet lodí a odp. cyklotrasa eggstatskou a seonskou jezerní oblast: dopolední výlet lodí na ostrovy Herreninsel a Fraueninsel, odpoledne eggstättskou a seonskou jezerní oblastí bez podpory autobusu. :Eggstätt – jezerní oblastí k zámku Hartmansberg – Eggstätt (12) – Oberbrunn (19) – Seeon (prohlídka kláštera) (26) – návrat do Eggstättu (možné různé varianty) (12 – 40), večeře.

5.den:  snídaně. Podél řeky Weisse Traun: cyklotrasa alpskou dolinou kolem řeky Weiße Traun do městečka Traunstein a odpolední odjezd a večerní příjezd domů. 

 

Ing. Stanislav Mikula – CK Donamo, Sokolovská 351, 686 01 Uherské Hradiště,

tel.: 606 445 791, 725 325 879, prodejna@donamo.cz, www.donamo.cz