Zobrazit kategorie zájezdů»

Bulharsko - Last minute


Bulharsko - Last minute
04.9. - 15.9. 2020
Doprava: Letecky
Destinace: Bulharsko
Cena: 13 711 Kč

Hotel Iris*** je moderní komplex dvou budov. Byl postaven v roce 2006 přímo na pěkné pláži v menším letovisku Svatý Vlas (Bulharsko). Oblast Svatého Vlasu je stále více vyhledávána, a to nejen pro svou polohu na okraji krásného zálivu Slunečného pobřeží, blízkost městské památkové rezervace Nesebr a příjemnou atmosféru, ale i pro léčebné účinky vznikající spojením mořského a horského vzduchu, které jsou jí připisovány. Hotel leží přímo na pláži, 800 m od centra Sv. Vlasu, 3 km od centra Slunečného pobřeží a 8 km od starého Nesebru, kam je pravidelné autobusové a lodní spojení. V hotelu najdeme bazén s malou dětskou částí , lehátka jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, restauraci, bar, TV místnost, stolní tenis, kulečník (za poplatek), Wi-Fi zdarma ve společných prostorách hotelu.

Původní cena: 15 711,- nyní 13 711,- za os.

Doprava: Letecky z Brna

odlet pátek: Brno - Burgas 10:25-13:15, Burgas - Brno 21:45-22:45
odlet úterý: Brno - Burgas 12:30–15:20, Burgas - Brno 19:30–20:30

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.

V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg
a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.
Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm. Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm.
Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Strava: Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu, nápoje u večeří jsou za poplatek.

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře. Počet nocí 11

Cena zahrnuje: • leteckou přepravu tam i zpět • ubytování 11 nocí s polopenzí • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta • pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny