Zobrazit kategorie zájezdů»

Poznávací zájezdy, Zájezdy pro děti

Jednodenní výlet na Safari v České Republice s největším počtem afrických zvířat. Pro všechny věkové kategorie. Individuální prohlídka ZOO.

Cena: 650 Kč

Čtyřdenní zájezd s jedním noclehem se snídaní. Pojďte s námi objevovat krásy Říma. Cena včetně dopravy! Odjezdová místa: Ostrava, Frýdek Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Frenštát, Rožnov, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště.

Cena: 3 890 Kč

Autobusový zájezd! Cesta tam bez nočního přejezdu! Ubytování na jednom místě!

Cena: 6 990 Kč

Letecký zájezd především pro rodiny s dětmi. Okružní jízda Londýnem. Warner Bross Studio a Harry Potter. Windsor a návštěva Legolandu. Celodenní výlet Thorp Park.

Cena: 13 390 Kč

Jednodenní autoubosvý zájezd, ale tentokrát uvidíme Budapešť trochu jinak, čeká nás  svět  zvířat  a exotickýh rostlin. Oblíbený výlet nejen pro děti, prohlídka budapešťské Zoo, návštěva Oceanária a Tropicária.

Cena: 630 Kč

Poznejte to nejkrásnější z rakouské metropole. Jenodenní poznávací zájezd s odjezdem z Uherského Hradiště.

Cena: 580 Kč

Letecky z Prahy! Po všechny dny doprovází průvodce! Celodenní autobusový výlet po poloostrově Attika v ceně!

Cena: 15 350 Kč

Třídenní zájezd s jedním noclehem po krásách českých měst a německého Kehlsteinhaus – Hitlerova Orlího hnízda. Cena včetně dopravy! Nyní s first minute slevou do 31.1.2019! Odjezd z Uherského Hradiště.

Cena: 2 790 Kč

Třídenní autobusový zájezd do rakouského města Salzburg, jehož historické jádro s malebnými uličkami, romantickými náměstími i významnými kostely je zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO.

Cena: 1 300 Kč

Jednodenní autobusový zájezd do Polska. Dopoledne navštívíte solný důl Wieliczka. Poté navštívíte druhé největší město v Polsku – Krakow, který je oblíbeným turistickým centrem s množstvím historických památek.

Cena: 550 Kč