Zobrazit kategorie zájezdů»

Odpočinkové pobyty

Přímý let bez přestupu. Bazén / Připojení na internet  / All inclusive / Klimatizace / Dětský koutek / Trezor / Vhodné pro rodiny s dětmi / Přímo u pláže / Vodní sporty / Potápění / Vodní skluzavky.

Cena: 13 838 Kč

Přímé lety bez přestup. All inclusive / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Fitness / Trezor / Přímo u pláže / Vodní sporty / Potápění / Tenis

Cena: 14 828 Kč

FIRST MINUTE. Přímý let bez přestup. All inclusive / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Fitness / Trezor / Vhodné pro rodiny s dětmi / Přímo u pláže / Potápění / Tenis / Vodní skluzavky.

Cena: 15 982 Kč

Oblíbený hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže, necelé 3 km od centra Konakli, a je obklopený palmami a bujnou vegetací. Letecky z Brna. Strava all inclusive. NOVINKA. 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA. Pláž: 0 m. ZDARMA: klimatizace, TV/SAT, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži.

Cena: 14 251 Kč

Luxusní a oblíbený hotelový komplex Kahya Resort Aqua & Spa 5* (Alanya, Turecko) leží pouhých 50 m od dlouhé písčito-oblázkové pláže, která je dostupná podchodem pod místní komunikací. Letecky z Brna / Prahy / Ostravy. Strava all icnlusive. 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA. Pláž: 50 m. ZDARMA: klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, skluzavky, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži.

Cena: 17 471 Kč

FIRST MINUTE. Přímé lety bez přestupu. All inclusive / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Fitness / Trezor / Vhodné pro rodiny s dětmi / Přímo u pláže / Potápění / Tenis / Vodní skluzavky.

Cena: 13 933 Kč

Přímý let bez přestupu. All inclusive / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Fitness / Trezor / Přímo u pláže /Potápění.

Cena: 14 133 Kč

FIRST MINUTE. Přímý let bez přestupu. All inclusive / Pobyt pro dítě zdarma / Bazén / Připojení na internet / Klimatizace / Trezor / Přímo u pláže /Potápění.

Cena: 15 572 Kč

Apartmánový dům Sunset se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Malia jen 190 m od krásné široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Letecky z Brna / Prahy / Ostravy. Stravování: snídaně nebo bez stravy. Pláž: 190 m. ZDARMA: lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, lehátka a slunečníky u bazénu.

Cena: 10 571 Kč

Apartmány v pěkné zahradě se nachází v mírném svahu letoviska Agios Georgios. Pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená 150 m od apartmánů patří k nejkrásnějším na celém ostrově a každoročně je oceňována modrou vlajkou. Letecky z Brna / Ostravy / Prahy. Stravování: bez stravy nebo polopenze. Pláž: 150 m. ZDARMA: kuchyňský kout, lednice, Wi-Fi. Cenově výhodná dovolená.

Cena: 9 743 Kč