Zobrazit kategorie zájezdů»

Lyžařské zájezdy, Silvestr na horách

Jedná se o moc pěkné apartmány přímo ve Skiaréně Nassfeld, v nadmořské výšce 1.420 m, na lyžích se pohodlně od domu dostanete na sjezdovku a zase zpět. K dispozici je 5 útulně zařízených apartmánů pro 2-7 osob. Ke každému apartmánu je uzamykatelný stojan na lyže a stání pro auto, internetové připojení.

Cena: 1 500 Kč

NABÍDKA FIRST MINUTE na lyžařské pobyty v Itálii s vlastní dopravou. Při rezervaci do 31. října platí sleva FM až 6% (4% pro nové klienty).

Cena: 8 206 Kč

Pojeďte s námi otevřít  novou lyžařskou sezónu v Nassfeldu! Čeká Vás: skitest, závody, párty od rána do večera, bohatá tombola, módní  přehlídka a spousta zábavy!

Cena: 1 900 Kč

NABÍDKA FIRST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Při rezervaci do 31. října platí sleva FM až 6% (4% pro nové klienty).

Cena: 3 262 Kč

NABÍDKA FIRST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Při rezervaci do 31. října platí sleva FM až 6% (4% pro nové klienty).

Cena: 1 297 Kč

Potom neváhejte s nákupem lyžařského pobytu se skipasem za poloviční cenu do tyrolského Kössenu v termínu: 12.1. - 20.1.2019 a 16.3. - 24.3.2019. Kössen a sousední obce Walchsee a Schwendt disponují velmi kvalitními ubytovacími kapacitami. Pro více rodin a skupiny přátel se vždy snažíme zajistit ubytování v jednom domě nebo v sousedství.

Cena: 5 520 Kč

Autobusové lyžařské zájezdy s odjezdem z Uherského Hradiště (dále Zlín, Veselí nad Moravou, Hodonín, Břeclav, Brno, Kroměříž - na dotaz).

Cena: 0 Kč

Ubytování přímo na svahu v Peci pod Sněžkou s nádherným výhledem na Sněžku. Hotel svým hostům nabízí vytříbenou gastronomii, restauraci s krásným výhledem na lyžařský areál, wellness, bazén a lobby bar. Hned vedle hotelu je sjezdovka Hnědý vrch.

Cena: 2 900 Kč

Zasloužená rodinná dovolená s horami zážitků. Obklopen horskou přírodou vytváří tento čtyřhvězičkový hotel místo s pohodovou rodinnou atmosférou i špičkovými službami.

Cena: 3 600 Kč

Penzion Terezka se nachází v Dolní Moravě uprostřed nedotčené přírody Kralického Sněžníku. Penzion je součástí komplexu Dolní Morava Relax & Sport Resort, nabízí odpočinkovou a aktivní dovolenou.

Cena: 620 Kč