Zobrazit kategorie zájezdů»

Lyžařské zájezdy, Jarní prázdniny

Penzion Terezka se nachází v Dolní Moravě uprostřed nedotčené přírody Kralického Sněžníku. Penzion je součástí komplexu Dolní Morava Relax & Sport Resort, nabízí odpočinkovou a aktivní dovolenou.

Cena: 620 Kč

NABÍDKA LAST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku (oblast Zillertal) s vlastní dopravou. Pension Schneeberger, bez stravy od 7 680,- Kč, se snídaní od 8 870,- Kč.

Cena: 7 680 Kč

NABÍDKA LAST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku (oblast Zillertal) s vlastní dopravou. Pension Schneeberger bez stravy nebo se snídani od 7 680,- Kč. Gasthof MItterhof s polopenzí od 16 960,- Kč.

Cena: 7 680 Kč

Nabídka dvou apartmánových kapacit v oblasti Nassfeldu a Katschbergu.

Cena: 4 850 Kč

Nabídka zimního pobytu na jarní prázdniny Zlínského kraje. Ubytování pro 16 osob. Chata se nachází na území obce Pruggern, která leží v malebném údolí řeky Enns, a tvoří vstupní brána regionu Schladming - Dachstein.

Cena: 4 000 Kč

Jednodenní lyžování v nejbližších Alpách mimo víkend! Odjezdová místa: Kroměříž, Otrokovice, Zlín, Uh. Hradiště,  Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav.  

Cena: 1 800 Kč

Autobusový zájezd na nejznámější a nejvyhledávanější ledovec Rakouska. V ceně ubytování s polopenzí a 3,5 denní skipas. Možnost svozu z Uherského Hradiště, Zlína a Kroměříže.

Cena: 9 100 Kč