Zobrazit kategorie zájezdů»

Lyžařské zájezdy, Jarní prázdniny

Komfortní apartmány v centru Göstlingu pod Hochkarem. JoSchi apartmány nabízí celoroční ubytování. Svou atraktivní polohou přímo v Göstlingu jsou ideálním výchozím bodem pro mnoho aktivních výletů, jako je v zimě lyžování nebo v létě pěší turistika. 

Cena: 2 390 Kč

Apartmány na Hochkaru - děti do 10 let zcela zdarma. Apartmánový dům Herb leží na slunném místě nad centrem Göstlingu. Dojezd na Hochkar do 20 minut. 

Cena: 720 Kč

Jedná se o luxusní apartmány, které jsou součástí apartmánového komplexu, kde je 20 apartmánů. Poloha přímo na sjezdovce. Každý apartmán má své kryté parkovací místo pro 1 auto, autem je možno přijet až k domu.

Cena: 3 100 Kč

Jedná se o velmi pěkné apartmány přímo ve Skiaréně Nassfeld, v nadmořské výšce 1.420 m. Nachází se jen 100 m od nejbližší sjezdovk. K dispozici je 7 útulně zařízených apartmánů pro 2-6 osob, které jsou vybaveny SAT-TV s českými programy, WiFi připojením. U domu je parkoviště, lyžárna, terasa s lehátky na opalování.

Cena: 1 500 Kč

Zveme Vás  na lyžařský pobyt do štýrského lyžařského areálu Kreischberg  s ubytováním v St.Lorenzen, což je nejbližší obec u lyžařského centra. Lyžařský areál umožňuje lyžování až z nadmořské výšky 2118 m a patří k nejrychleji se rozvíjejícím ve Štýrsku. Ubytování v Pensionu Mayer *** , který leží 250 m od  lanovek. Můžete si vybrat ze čtyř apartmánů s oddělenými dvoulůžkovými ložnicemi a nebo ze 3 komfortních dvoulůžkových pokojů s bohatou snídaní formou bufetu.

Cena: 4 120 Kč

Pro zimu 2019 jsem připravili novinku - ZAVOLEJ A JEĎ pro všechny vyznavače běžeckého lyžování a to běžecké víkendy (popř i nevíkendy, na 2 noci) na běžkách na VYSOČINĚ, která je nejlepším místem pro běžkování v České republice.

Cena: 0 Kč

Apartmány „Císař Franz“ se nacházejí v prestižní lokalitě v centru Bad Hofgasteinu, přímo na pěší zóně, ale i přesto jsou snadno dosažitelné autem. V blízkosti naleznete mnoho obchodů a dva supermarkety. K Alpentherme jsou to pouze 2 minuty. Přímo před domem stojí zastávka městského a ski autobusu.

Cena: 0 Kč

Nově zrekonstruovaný apartmánový dům se nachází 20 m od sjezdovky, po které sjedete k Apré-ski baru Schneemannna Trögl Skiplatz. V blízkosti (cca 400 m) je obchod s potravinami, restaurace, prodejna sportovního vybavení. Před domem jsou k dispozici 2 parkovací místa.

Cena: 4 700 Kč

Jedná se o moc pěkné apartmány přímo ve Skiaréně Nassfeld, v nadmořské výšce 1.420 m, na lyžích se pohodlně od domu dostanete na sjezdovku a zase zpět. K dispozici je 5 útulně zařízených apartmánů pro 2-7 osob. Ke každému apartmánu je uzamykatelný stojan na lyže a stání pro auto, internetové připojení.

Cena: 1 500 Kč

NABÍDKA LAST MINUTE na lyžařské pobyty v Itálii s vlastní dopravou.

Cena: 7 400 Kč