Zobrazit kategorie zájezdů»

Lyžařské zájezdy, Jarní prázdniny 2020

NABÍDKA LAST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou.

Cena: 3 230 Kč

Rodinné lyžařské středisko Annaberg v okouzlující krajině se sjezdovkami všech stupňů obtížnosti – to je tip pro prodloužený víkend i vícedenní pobyt - pouze 200 až 350 km z ČR. Převažují tratě střední obtížnosti, najdete zde 7 vleků a 12,5 km sjezdovek. Rovněž běžkaři si mohou vychutnat krásné místní životní prostředí na 20 km upravovaných běžeckých tratí. Pro labužníky možné projížďky na saních s koňským spřežením. 

Cena: 1 180 Kč

Navštivte superlyžařskou oblast z 9 skiareálů: Schladming Planai – Hochwurzen, Hauser Kaibling, Reiteralm – Fageralm, Stoderzinken, Galsterberg, Ramsau, Dachsteinský ledovec, Planeralm a Riesneralm. Lyžařské středisko Schladming je nejvíce tradiční a krásná oblast ve Štýrsku. Haus Pircher leží v oblasti, které patří mezi TOP 5 Ski oblastí v Rakousku. Dům je výchozím bodem pro mnoho lyžařských túr s blízkou zastávkou skibusu.

Cena: 1 250 Kč

Lyžařská oblast Lungau disponuje celkem 247 km sjezdovek. Dům Schitter je ideální bydlení pro pohodovou  dovolenou v oblasti Lungau. Lungau to jsou nádherné sjezdovky, pro všechny kategorie lyžařů v překrásné horské krajině jihovýchodního Salcburska. Mauterndorf je ideálním výchozím bodem pro objevování lyžařské Großeck Speiereck, Obertauern, Aineck- Katschberg a Fanningberg. 

Cena: 1 090 Kč

NABÍDKA LAST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Pobyty na 3 nebo 7 nocí.

Cena: 2 610 Kč

NABÍDKA FIRST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Pobyty na 3 noci nebo 7 nocí.

Cena: 3 380 Kč

NABÍDKA LAST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Pobyty na 3 noci nebo 7 nocí.

Cena: 2 970 Kč

NABÍDKA FIRST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Pobyty na 3 noci nebo 7 nocí.

Cena: 2 690 Kč

NABÍDKA FLAST MINUTE na lyžařské pobyty v Itálii s vlastní dopravou.

Cena: 6 750 Kč

Rodinný hotel v malebném pohoří Göstlinger Alpen nabízí relaxaci od každodenního stresu. Dojezd na Hochkar je pouhých 10 minut. Navíc hotel disponuje výbornou restaurací s otevřeným krbem - domácí kuchyně, domácí výrobky, podávané vynikající vína od nejlepších vinařů v Rakousku. 

Cena: 1 630 Kč