Zobrazit kategorie zájezdů»

Lyžařské zájezdy, Jarní prázdniny 2020

Ve Štýrsku na náhorní plošině Tauplitzalm na východním okraji masivu Dachstein se nachází lyžařský areál, který uspokojí opravdu každého lyžaře, od začátečníků až po velmi náročné sjezdaře. Výhodou je vzdálenost z České republiky (cca 500 km) a především ubytování v hotelu Berghof přímo na sjezdovce.

Cena: 0 Kč

Nabídka ubytování v lyžařském středisku Hochkar na jarní prázdniny Zlínského kraje. Rodinný hotel v malebném pohoří Göstlinger Alpen nabízí relaxaci od každodenního stresu. Dojezd na Hochkar je pouhých 10 minut. Navíc hotel disponuje výbornou restaurací s otevřeným krbem - domácí kuchyně, domácí výrobky, podávané vynikající vína od nejlepších vinařů v Rakousku. 

Cena: 1 630 Kč

Nabídka ubytování v lyžařském středisku Hochkar na jarní prázdniny Zlínského kraje. Ubytování se snídani. Dojezd do lyžařského střediska 10 minut.

Cena: 790 Kč

Nabídka ubytování v lyžařském středisku Hochkar na jarní prázdniny Zlínského kraje. Hotel *** ležící v centru Göstlingu, v blízkosti zastávky na skibus a 5 minut pěšky od místního aquaparku. Kompletně vybavené pokoje. Ubytování se snídaní nebo polopenzí.

Cena: 980 Kč

Jedná se o luxusní apartmány, které jsou součástí apartmánového komplexu, kde je 20 apartmánů. Poloha přímo na sjezdovce. Každý apartmán má své kryté parkovací místo pro 1 auto, autem je možno přijet až k domu.

Cena: 4 100 Kč

Jedná se o velmi pěkné apartmány přímo v Nassfeldu v nadmořské výšce 1.420 m. K dispozici je 7 útulně zařízených apartmánů pro 2-6 osob, které jsou vybaveny SAT-TV s českými programy, WiFi připojením.

Cena: 1 400 Kč

Tyto apartmánové domy se nacházejí hned vedle sjezdovky a čtyřsedačkové lanovky na Sonnleitn. Součástí komplexu Carinthia a Sonnleitn je rovněž restaurant „Zur Resi“, obchod se sportovními potřebami a parkoviště přímo u domu nebo podzemní garáž.

Cena: 2 400 Kč

Potom neváhejte s nákupem lyžařského pobytu se skipasem za poloviční cenu do tyrolského Kössenu v termínu: 11.1. - 19.1.2020 a 14.3. - 22.3.2020. Kössen a sousední obce Walchsee a Schwendt disponují velmi kvalitními ubytovacími kapacitami. Pro více rodin a skupiny přátel se vždy snažíme zajistit ubytování v jednom domě nebo v sousedství.

Cena: 5 520 Kč

Zveme Vás  na lyžařský pobyt do štýrského lyžařského areálu Kreischberg  s ubytováním v St.Lorenzen, což je nejbližší obec u lyžařského centra. Lyžařský areál umožňuje lyžování až z nadmořské výšky 2118 m a patří k nejrychleji se rozvíjejícím ve Štýrsku. Ubytování v Pensionu Mayer *** , který leží 250 m od  lanovek. Můžete si vybrat ze čtyř apartmánů s oddělenými dvoulůžkovými ložnicemi a nebo ze 3 komfortních dvoulůžkových pokojů s bohatou snídaní formou bufetu.

Cena: 3 700 Kč

Zveme Vás  na lyžařský pobyt do štýrského lyžařského areálu Kreischberg  s ubytováním v St.Lorenzen.

Cena: 3 870 Kč