Zobrazit kategorie zájezdů»

Cestovatelské besedy, Akce na zakázku

Akce na zakázku pro skupiny a kolektivy od 17-19 osob. Termíny: pátek – neděle a jiné na 3 dny v období  duben – září 2019. Pro cyklisty i milovníky termálů. Pohodová cyklistika kolem jedinečného stepního jezera na pomezí rakousko - maďarských hranic.

Cena: 3 500 Kč

HOCHKAR - RAFTY, SOUTĚSKY, ADRENALIN I POHODOVÁ TURISTIKA V ALPÁCH s doprovodným minibusem. Vyzkoušejte celodenní raftování na Salze, která se svým okolím patří k nejobdivovanějším přírodním úkazům Rakousku. Výhodou dovolené v oblasti Hochkaru je přijatelná vzdálenost z ČR ( do 400 km).

Cena: 5 900 Kč

Tři volné dny na kolech v Rakousku. Zveme vás na  uzavírání cyklosezóny v Korutanech na Rakouské riviéře u Ossiachersee a lázeňského města Villach, projedeme se i okolo nádherného Wörtersee.

Cena: 1 600 Kč

Beseda Etiopie - Etiopskou vysočinou k původním kmenům Afriky se uskuteční v Kině Hvězda v Uherském Hradišti dne 24.4.2019 od 17:00 hod. Předprodej vstupenek pro skupiny i jednotlivce do 28.2. 2019.

Cena: 200 Kč

Radek Jaroš horolezec, který vystoupil na 14 osmitisícových vrcholů světa. Beseda se uskuteční v Kině Hvězda dne 4.2.2020 od 17:00 hod. Předprodej vstupenek u nás v cestovní kanceláři DONAMO, PRODEJ ZAHÁJEN.

Cena: 220 Kč

Opět bude po dvou letech jedinečná možnost absolvovat jednodenní kurs fotografování s cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který si ve svém nabitém programu našel čas pro své příznivce a rád se s nimi setká při své škole fotografování. Místem konání akce budou Buchlovice - Hotel Buchlovice a  zámecký park.

Cena: 2 500 Kč