Zobrazit kategorie zájezdů»

Aktivní dovolená, Cyklozájezdy

Akce na zakázku pro skupiny a kolektivy od 17-19 osob. Termíny: pátek – neděle a jiné na 3 dny v období  duben – září 2019. Pro cyklisty i milovníky termálů. Pohodová cyklistika kolem jedinečného stepního jezera na pomezí rakousko - maďarských hranic.

Cena: 3 500 Kč

Motivační víkendovka s letajícími čagany aneb nordic walking na Valachách. Tato víkendovka si klade za cíl nakopnout se pro nekonečnou chuť a radost z pohybu! Pro toto téma jsme vybrali valašské kopečky v Javorníkách, božské to kopečky. Tedy: “Máš-li kuráž, doraž postaráme se, aby ti bylo víc než líp“.

Cena: 3 390 Kč

Aljaška je vysněným místem opravdových dobrodruhů a milovníků divoké, nezkažené přírody. Země zlatokopů, lovců a medvědů. Kraj nejvyšší hory Severní Ameriky Mt. McKinley, jejíž ohromná velikost bere dech.  Pro mnohé představuje Aljaška ještě stále neprobádané území plné unikátních míst k navštívení. Pojeďte s naším zkušeným průvodcem Markem Bejrem, který vás provede krajinou vlků, sobů i losů.  PS: Věděli jste, že Mt. McKinley je větší než Mount Everest? Na zájezdu zjistíte proč.  Odlétáme již 6.7., nenechte si uletět letadlo!

Cena: 94 990 Kč

Zpomalte! Odložte notebook, vypněte mobil! Klíče od auta spusťte hluboko na dno tašky! Zastavte se! Jste ve Svaté Kateřině, v krajině, kde harmonie našla své jméno. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života. Vyzkoušejte a naučte se provádět ájurvédskou masáž. Zjistěte více o ájurvédském vaření. Zacvičte si jógu a celý víkend jezte ájurvédskou stravu. Nechte se zasvětit do tajů vědy o dlouhověkosti od indických odborníků.

Cena: 5 990 Kč

CHORVATSKO – NEUM (Bosna-Hercegovina) - HOTEL STELLA***. Pobyt spojený s aktivitami i relaxací. Za příplatek pouhých 350 Kč za osobu lze dokoupit: 2 x DENNĚ CVIČENÍ: PILOXING, ZUMBA a 2 x ZA POBYT MASÁŽ. Doprava autobusem.

Cena: 10 970 Kč

GRAND CANYON RAKOUSKA. Zájezd pro všechny věkové kategorie, dopřejte si i vašim dětem a blízkým pohodový výlet do krásné alpské přírody.  

Cena: 1 000 Kč

Severní břeh Balatonu, kde máme ubytování, uspokojí jak milovníky kol, tak i dobrého jídla a samozřejmě i ohnivého maďarského vína. Pokud vám někdo bude prezentovat Maďarsko jako nezajímavou placku, opak je pravdou!  Ubytování v Badacsony na severním břehu Balatonu nám umožní výlety do nejatraktivnějších míst u tohoto středoevropského moře, odtud se budeme hvězdicovitě vydávat na naše vyjížďky.

Cena: 3 360 Kč

Naučte se správné severské chůzi, která rozpohybuje celé vaše tělo.

Cena: 790 Kč

Vyhlášená víkendovka s Nordic Walking na Jižní Moravě. Tento víkend bude NAŠLAPANÝ! A o setkání lidí, které to s hůlkami baví, třeba jako Vás. Pobyt je vhodný pro nadšené hůlkaře, kteří rádi šlapou a chtějí koštovat podzim všemi smysly. Vybrali jsme pro vás příhodné místo, které se nachází přímo u Národního parku Podyjí, v obci Hnanice. Podmínky pro Nordic Walking výborné, výhledy čarovné, vinice za humny, co víc si přát.

Cena: 3 490 Kč

Tento program vám vedle poznání Káthmándú a přilehlých královských měst nabídne i možnost podívat se na Himaláje opravdu zblízka. Trek v Himalájích a je sestaven tak, aby jej mohl absolvovat každý běžný turista. Nevyžaduje žádnou velkou fyzickou zdatnost či zkušenost s vysokohorským prostředím a turistikou. V druhé polovině zájezdu tak na vás čeká lehký 3-denní trek v oblasti Annapurny. Zájezd s českým průvodcem!

Cena: 47 990 Kč