Zobrazit kategorie zájezdů»

Aktivní dovolená, Cyklozájezdy

Vydejte se na Vysočinu a poznejte autentickou ájurvédu, aniž byste museli cestovat tisíce kilometrů od domova. Představujeme Vám nový program Ájurvédský víkend, vytvořený ve spolupráci s indickým střediskem Kairali. Zajímá vás, jak žít dlouhý život v souladu s přírodou? Hledáte hlubší poznání ájurvédy? Pak právě pro vás je určen tento víkend. Vyzkoušíte a naučíte se provádět ájurvédskou masáž. Dozvíte se více ájurvédském vaření. Zacvičíte si jógu a celý víkend budete jíst ájurvédskou stravu.

Cena: 4 790 Kč

Akce na zakázku pro skupiny a kolektivy od 17-19 osob. Termíny: pátek – neděle a jiné na 3 dny v období  duben – září 2019. Pro cyklisty i milovníky termálů. Pohodová cyklistika kolem jedinečného stepního jezera na pomezí rakousko - maďarských hranic.

Cena: 3 500 Kč

Zveme vás  na kvalitní cyklostezky v Podunají. Dunajská stezka vedená po břehu Dunaje je vhodná pro začátečníky i zkušené cykloturisty. Ubytování v  penzionech se snídaní, možnost sběrné služby naším minibusem po trase. Při putování návštěvy pamětihodností a přírodních zajímavostí v okolí řeky. Donauradweg vede z Bavorska z Pasova a pokračuje přes Horní Rakousko až do Vídně.  

Cena: 6 900 Kč

NORDIC PÁR EXCELLENCE je novinka v naší nabídce víkendovek, která se zaměřuje na muže i ženy v páru (jak si ho sestavíte je na vás). Bude to premiéra, kdy se zaměříme v programu na potřeby mužů a žen samostatně a zároveň dohromady, “nadruhou”. Vybrali jsme na tento čas magiské místo v srdci Hostýnských vrchů, wellness hotel Rusava.

Cena: 3 490 Kč

Tam autobusem a zpět letecky do Brna a Prahy! Ubytování v hotelech s polopenzí! SOLUŇ • METEORA • THERMOPYLY • DELFY • KLÁŠTER OSIOS LOUKÁS • ATÉNY • ATTICKÉ POBŘEŽÍ • SOUNION • KORINT • MYKÉNY • TÍRYNS • NÁFPLIO • EPIDAUROS • OLYMPIA • ZAKYNTHOS

Cena: 21 990 Kč

Neskutečné množství zážitků za 3 dny: rafty, soutěsky, adrenalin i phodová turistika v Alplách. Vyzkoušejte si celodenní raftování na Salze, která se svým okolím patří k nejobdivovanějším přírodním úkazům Rakousku. Výhodou dovolené v oblasti Hochkaru je přijatelná vzdálenost z ČR (do 400 km).

Cena: 5 900 Kč

Jednodenní atraktivní turistický zájezd, který zavede milovníky turistiky a krásné přírody do oblasti Štýrska.

Cena: 890 Kč

Z Dolomit ke korutanským jezerům. Řeka Dráva je překrásnou řekou, pramenící na úpatí Dolomit v Jižním Tyrolsku na území dnešní Itálie nedaleko Dobiacca (německy Toblach) a ústící u Osijeku do Dunaje. Drávská cyklostezka se vine mezi skalními věžemi Lienzských Dolomit a štíty Vysokých Taur. V těchto nejkrásnějších úsecích Dráva nabírá díky mnoha přítokům na síle. Je to oblast vysokých hor, hlubokých údolí a nadprůměrného počtu slunečních dní, jejímž srdcem je město Lienz. Celá Drávská stezka je tudíž krásným přírodním i sportovním zážitkem současně. Jede se, až na zanedbatelné výjimky, stále mírně s kopce podél proudu řeky a tak projíždíme podél Dolomit a Alp bez většího úsilí. Cyklostezka je tak vhodná pro cykloturisty všech věkových kategorií.

Cena: 9 790 Kč

Motivační víkendovka s letajícími čagany aneb nordic walking na Valachách. Tato víkendovka si klade za cíl nakopnout se pro nekonečnou chuť a radost z pohybu! Pro toto téma jsme vybrali valašské kopečky v Javorníkách, božské to kopečky. Tedy: “Máš-li kuráž, doraž postaráme se, aby ti bylo víc než líp“.

Cena: 3 390 Kč

Pro cyklisty i milovníky termálů. Pohodová cyklistika kolem jedinečného stepního jezera na pomezí rakousko - maďarských hranic. Cyklistika je vhodná i pro rodiny s dětmi a nenáročné cykloturisty. Ráj pro fotografy fauny a flóry, oblast je chráněna dvěma národními parky a zapsána v Seznamu světového dědictví UNESCO.

Cena: 3 500 Kč