Zobrazit kategorie zájezdů»

Aktivní dovolená, Cyklozájezdy

Akce na zakázku pro skupiny a kolektivy od 17-19 osob. Termíny: pátek – neděle a jiné na 3 dny v období  duben – září 2019. Pro cyklisty i milovníky termálů. Pohodová cyklistika kolem jedinečného stepního jezera na pomezí rakousko - maďarských hranic.

Cena: 3 500 Kč

Cyklistické zájezdy počátkem sezóny a speciální "městská" cyklistika.

Cena: 12 990 Kč

Ciclovia Alpe Adria Radweg (CAAR) je nově vytvořená dálková cyklotrasa (z r. 2013) z rakouského Salzburgu do italského Grada. Podél cesty budeme mít nepřeberné možnosti občerstvení a ochutnávek místních specialit. 420 km dlouhá cesta začíná v Rakousku, v Mozartově městě Salzburgu a prochází dvěma hřebeny Alp. Hlavní alpský hřeben NP Vysokých Taur projedeme vlakem. Po průjezdu Villachem vystoupáme na rakousko-italské hranice a na italskou stranu se dostaneme po tělese zrušené železniční tratě (Pontebbana). Desítky železničních tunelů a mostů pokrytých perfektním asfaltem a nalajnovanou cyklostezkou nás zavedou až pod Alpy. Závěrem projedeme Udine, hlavní město provincie Friuli-Venezia Giulia, a po cyklostezkách a vedlejších silničkách se podél antických vykopávek dostaneme až do cíle našeho putování, do přímořského letoviska Grada. Zde strávíme den relaxací a koupáním před návratem domů.

Cena: 12 990 Kč

Neskutečné množství zážitků za 3 dny: rafty, soutěsky, adrenalin i phodová turistika v Alplách. Vyzkoušejte si celodenní raftování na Salze, která se svým okolím patří k nejobdivovanějším přírodním úkazům Rakousku. Výhodou dovolené v oblasti Hochkaru je přijatelná vzdálenost z ČR (do 400 km).

Cena: 5 900 Kč

Jednodenní atraktivní turistický zájezd, který zavede milovníky turistiky a krásné přírody do oblasti Štýrska.

Cena: 890 Kč

Motivační víkendovka s letajícími čagany aneb nordic walking na Valachách. Tato víkendovka si klade za cíl nakopnout se pro nekonečnou chuť a radost z pohybu! Pro toto téma jsme vybrali valašské kopečky v Javorníkách, božské to kopečky. Tedy: “Máš-li kuráž, doraž postaráme se, aby ti bylo víc než líp“.

Cena: 3 390 Kč

CHORVATSKO – POREČ – ZELENA LAGUNA - APARTMÁNY ASTRA** (u hotelu Delfin). Určeno pro zájemce, kteří se chtějí seznámit s cvičením Tai či a nemají žádné nebo minimální zkušenosti s tímto cvičením. Doprava vlastní, možnost přikoupení autobusové dopravy.

Cena: 5 230 Kč

Letecký poznávací zájezd - 11 dní / 10 nocí - 6 atraktivních výletů v ceně - levády, hory, památky, koupání - ochutnávka madeirského vína - možnost výletu na ostrov Porto Santo - turistická obuv nutná, trekingové hole doporučujeme - za zážitky a poznáním s česky hovořícím průvodcem. Při rezervaci do 31. března platí sleva až 6% (4% pro nové klienty).

Cena: 29 750 Kč

Tato cyklostezka nás zavede z Brennerského průsmyku až k Jaderskému moři. Pojedeme převážně stezkou podél nejznámějších řek a jezer jižního Tyrolska, cestou nás budou obklopovat fantastické vrcholky Dolomit. Projedeme i nejhezčími městečky jako je Bruneck či Cortina di Ampezzo, cestou zbyde čas i na to, abychom se pokochali atmosférou jedinečných údolí, ochutnat vynikající jihotyrolské víno či absolutně vyladěnou italskou zmrzlinu. Ukončení zájezdu po 370 km na kolech máme v blízkosti Benátek, takže bude možnost i nakouknout do tohoto světoznámého městečka. Po celou dobu vás bude doprovázet zkušený průvodce a pro ty, kteří nejsou tak zdatní bude možnost i zkrácení cyklotúr naším autobusem. Po cestě je dostatek míst, kde se lze občerstvit. Ubytování se snídaní máme vždy v blízkosti cyklostezky v útulných pensionech či hotelech.

Cena: 13 490 Kč

Středisko Val di Fiemme, nazývané často také Brána Dolomit, nabízí typické italské slunce a nepředražené služby. Díky krásnému panoramatu hlubokých alpských lesů se Val di Fiemme stalo jedním z nejnavštěvovanějších provincií v oblasti Trentino. Val di Fiemme leží v nadmořské výšce 952 - 2 489 m n. m. Příroda Val di Fiemme je typicky alpská, charakteristická vysokým pohořím s nádherně zalesněnými horami. Řeka Avisio, tekoucí v údolí, dokresluje celkové panorama Val di Fiemme. Jih je ohraničen oblastí Lagorai a sever střediskem Latemar. Pro milovníky historie je zajisté zajímavou skutečností, že ve 12. století Val di Fiemme založilo feudální republiku - Magnifica Communita di Fiemme. Svědkové této doby, domy tehdejších aristokratů v Cavalese, se zachovali dodnes. Budeme ubytovaní v komfortním ****hotelu jen pár kilometrů od Predazza, ve kterém na nás čekají 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, fénem, sat. TV, ledničkou, telefonem a Wi-Fi zónou. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem. Součástí hotelu je i relaxační zóna s krytým bazénem a saunou. Výhodou je určitě i karta FIEMME MOUNTAIN PASS na lanovky v celém údolí Val di Fiemme.

Cena: 11 990 Kč