Zobrazit kategorie zájezdů»

Aktivní dovolená, Cyklozájezdy

Akce na zakázku pro skupiny a kolektivy od 17-19 osob. Termíny: pátek – neděle a jiné na 3 dny v období  duben – září 2019. Pro cyklisty i milovníky termálů. Pohodová cyklistika kolem jedinečného stepního jezera na pomezí rakousko - maďarských hranic.

Cena: 3 500 Kč

Naučte se správné severské chůzi, která rozpohybuje celé vaše tělo.

Cena: 790 Kč

Kamenná stěna a vodopády řeky Pernitz lákají každoročně turisticky laděné návštěvníky. Zájezd vyžaduje vhodné turistické oblečení a obuv.

Cena: 790 Kč

Atraktivní turistický zájezd zavede milovníky turistiky a krásné přírody do oblasti Štýrska. Zájezd vyžaduje vhodné turistické oblečení a obuv.

Cena: 890 Kč

Vyhlášená víkendovka s Nordic Walking na Jižní Moravě. Tento víkend bude NAŠLAPANÝ! A o setkání lidí, které to s hůlkami baví, třeba jako Vás. Pobyt je vhodný pro nadšené hůlkaře, kteří rádi šlapou a chtějí koštovat podzim všemi smysly. Vybrali jsme pro vás příhodné místo, které se nachází přímo u Národního parku Podyjí, v obci Hnanice. Podmínky pro Nordic Walking výborné, výhledy čarovné, vinice za humny, co víc si přát.

Cena: 3 490 Kč

Tento program vám vedle poznání Káthmándú a přilehlých královských měst nabídne i možnost podívat se na Himaláje opravdu zblízka. Trek v Himalájích a je sestaven tak, aby jej mohl absolvovat každý běžný turista. Nevyžaduje žádnou velkou fyzickou zdatnost či zkušenost s vysokohorským prostředím a turistikou. V druhé polovině zájezdu tak na vás čeká lehký 3-denní trek v oblasti Annapurny. Zájezd s českým průvodcem!

Cena: 47 990 Kč

Tři volné dny na kolech v Rakousku. Zveme vás na  uzavírání cyklosezóny v Korutanech na Rakouské riviéře u Ossiachersee a lázeňského města Villach, projedeme se i okolo nádherného Wörtersee.

Cena: 1 600 Kč

Tradiční víkendovka, která nás zpomalí, možná na chvíli i zastaví a příjemně naladí na konec roku. Navíc nás čeká speciální péče o sebe s nabíjejícím účinkem. Bude akce i pohoda, cvičení, chození, relax, společenské hovory a objevování, prostě vše, co si budete přát v “Severských lázních” na moravské lázeňské půdě Luhačovic a okolí. Ubytování tradičně v hotelu Adamantino, přímo u Pozlovické přehrady.

Cena: 2 990 Kč

Všechno volné dny. Pro cyklisty i milovníky termálů. Pohodová cyklistika kolem jedinečného stepního jezera na pomezí rakousko - maďarských hranic. Cyklistika je vhodná i pro rodiny s dětmi a nenáročné cykloturisty. Ráj pro fotografy fauny a flóry, oblast je chráněna dvěma národními parky a zapsána v Seznamu světového dědictví UNESCO.

Cena: 3 500 Kč

Pětidenní putování jižním Bavorskem v okolí jezera Chiemsee. Kolem jezera vede jedna z nejhezčích okružních jezerních cyklostezek v Alpách. Doprava autobusem s krytým vlekem na kola. Ubytování s polopenzí.

Cena: 11 900 Kč